יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

ברמלה מוקירים את המתנדבים

ראש העיר מיכאל וידל: "מתנדבי רמלה הם דוגמא ומופת לנתינה באהבה למען הקהילה". עיריית רמלה קיימה ערב הוקרה והצדעה למערך ההתנדבות בעיר.  מאות מתנדבים וארגונים פקדו את האירוע תחת הסלוגן: 'גאה להתנדב ברמלה'.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ראש העיר רמלה מיכאל וידל: "עיריית רמלה רואה בהתנדבות דרך חיים ותמשיך לסייע ולקדם את ערך ההתנדבות בכל תחומי החיים בעיר"

מאות מתנדבים, אנשי ציבור, ראשי עמותות, ארגונים, שותפים השתתפו השבוע בערב הצדעה והוקרה מיוחד למתנדבי העיר רמלה אשר התקיים באשכול הפיס. ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ברך והודה למאות המתנדבים, הארגונים והעמותות הפעילים בעיר, על פעילותם ההתנדבותית לאורך כל השנה למען הקהילה וציין, כי ההתנדבות והנתינה למען האחר היא העשייה האמיתית.

וידל: "מתנדבי רמלה הם גאווה,  דוגמא ומופת לנתינה באהבה למען הקהילה. עיריית רמלה רואה בהתנדבות דרך חיים ותמשיך לסייע ולקדם את ערך ההתנדבות בכל תחומי החיים בעיר".

רה"ע שיבח את מנהלת יחידת ההתנדבות העירונית מושית כהן, שהנחתה את האירוע, על פעילותה לעידוד וקידום מערך המתנדבים וההתנדבות ברמלה,  "את עושה עבודת קודש".
כן ברכו את המתנדבים סגן ראש העיר, מאור אשש שציין כי בדבריו את גודל שכרם בשמים של אותם צדיקים שעוזבים את משפחותיהם ואת עיסוקם והולכים לעסוק בהתנדבות שאין חסד גדול מזה .

עוד נטלו חלק, סגן ראש העיר, אברהם דז'ורייב, חבר המועצה, רונן רוטשטיין, אייל קהלני, מנהל האגף לשירותים חברתיים ומרב אורנשטיין, ר"צ עבודה קהילתית ומשאבי קהילה. האירוע השנתי הופק ע"י יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת באגף לשירותים חברתיים, בשיתוף מתנדבי העיר. האירוע המיוחד כלל חלוקת תעודות הוקרה לכ- 200 מתנדבים, ארגונים, עמותות ומסגרות מתנדבות הפעילות ברמלה ובהמשך זכו המשתתפים לצפות במופע של אסף אשתר "כל המילים השמחות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: