יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

88 נשים שורדות שואה מרשויות מקומיות שונות ובכללן גם עיריית רמלה - נהנו מיום כיף!

דניס קטורזה ניצולת שואה מטוניס , עלתה לארץ בשנת 1961 סיפור חייה של דניס שזור בקשיים ולכן המסר אותו ביקשה דניס להעביר הוא מסר לנשים – " אל תאמינו לבני זוג אלימים, הם לא משתנים אל תפחדו לקום וללכת אסור להישאר ולסבול". דניס מאד התרגשה במהלך הטקס המכובד שנערך  לכבודן ונהנתה ביחד עם שאר הגיבורות מכל תשומת הלב והפינוקים שהורעפו עליהן באותו היום.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

דניס קטורזה בת 87 חברה בקהילה התומכות של תיגבור בעיריית רמלה, לקחה חלק בכנס מרגש בו השתתפו  88 נשים שורדות שואה מרשויות מקומיות שונות ובכללן גם עיריית רמלה - "גיבורות היופי" .

דניס קטורזה-גיבורת יופי. (צילום תמונות: טל שובל)

דניס קטורזה ניצולת שואה מטוניס , עלתה לארץ בשנת 1961 סיפור חייה של דניס שזור בקשיים ולכן המסר אותו ביקשה דניס להעביר הוא מסר לנשים – " אל תאמינו לבני זוג אלימים, הם לא משתנים אל תפחדו לקום וללכת אסור להישאר ולסבול".
דניס מאד התרגשה במהלך הטקס המכובד שנערך  לכבודן ונהנתה ביחד עם שאר הגיבורות מכל תשומת הלב והפינוקים שהורעפו עליהן באותו היום.

הכנס נערך ביוזמתה של אשת הצבא  -רונית לב, שהפיקה וחיברה נשים שורדות שואה מרשויות שונות בארץ, ליום כיף שכלל איפור , מסאג׳ , תסרוקת ועוד, את הנשים ליוו במהלך היום חיילות מחיל האוויר, בסוף היום נערך טקס מרשים ומרגש בו כל גיבורה הוזמנה לעלות לבמה ולקבל כתר וסרט כגיבורת יופי, הטקס לווה בהופעה של הזמרים הנפלאים יהורם גאון ואילנית.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: