יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

שב"כ פיענח את פיגועי ההצתה ברמלה

הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל נעצר בתאריך 12/10/21 סלימאן כסאב, בן 29, תושב חאן יונס השוהה בישראל כשוהה בלתי חוקי. שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל יפעלו בנחישות לאיתור וסיכול של כל גורם אשר יפעל לערעור היציבות בערים המעורבות ולפגוע בביטחון המדינה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

סלימאן נכנס לישראל בינואר 2020  באישור הומניטרי כמלווה של אמו,  המטופלת באיו"ש על רקע מחלה קשה. לאחר סיום הטיפול באמו, ניצל סלימאן את ההיתר ונשאר בישראל כשוהה בלתי חוקי. בחקירתו בשב"כ עלה כי בתאריכים 30 בספטמבר 2021, ו-4 באוקטובר 2021  ביצע סלימאן פיגועי הצתות בעיר רמלה - הן של סוכות והן של אוטובוס. עוד עלה כי ארגון 'שהדאא אלאקצא' פעל מול סלימאן לקידום פיגועים חמורים בישראל (חטיפה, פיגועי תופת ופיגועי ירי) וסלימאן אף היה אמור לקבל לשם כך אמל"ח, אולם עד למעצרו לא קיבל בפועל כספים מהארגון. בתאריך 1/11/21 הוגש ע"י פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום חמור כנגד החשוד.

סלימאן כסאב, בן 29, תושב חאן יונס

מקרה זה מתווסף למעצרים קודמים של תושבי הרצועה אשר זכו להיכנס לישראל נוכח טעמים הומניטריים וגויסו לקידום פיגועים בישראל ומדגיש את פוטנציאל האיום הגלום בשוהים הלא חוקיים בישראל. שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל יפעלו בנחישות לאיתור וסיכול של כל גורם אשר יפעל לערעור היציבות בערים המעורבות ולפגוע בביטחון המדינה ואזרחיה. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: