יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

המורה עינת ארמון, בביה"ס הרב תחומי 'עמל יגאל אלון' רמלה: "אלו ילדיי!"

עינת ארמון בת 38, ממושב קדרון, היא מורה לספרות ומחנכת כיתת י"ב מב"ר בבית הספר הרב תחומי "עמל יגאל אלון" רמלה. עינת מעירה את תלמידיה מידי בוקר, מקפידה על ביקורי בית, מגיעה ראשונה לבית הספר, ודואגת ללא הרף, באהבה יוצאת דופן.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

בתמונה: המורה לחיים עינת ארמון.

כיום עינת מרגישה סיפוק רב, אבל זה לא תמיד היה כך. בגיל 30 החליטה לעשות תפנית בחייה. היא מספרת: " בספטמבר האחרון פתחתי את השנה השלישית שלי כמורה במערכת החינוך וכיף לי מאוד. אבל לקח לי זמן להגיע למקום הזה. הגעתי מתחום הפרסום והפקת האירועים, אבל לאחר כמה שנים, איבדתי עניין והגעתי למסקנה שאין בזה תכלית. החלטתי להתפטר, לטוס להודו ולחשוב מה הלאה. במהלך לימודי תואר ראשון בתקשורת ומדעי הרוח בבר אילן, נורא אהבתי פילוסופיה, שפתחה לי את העיניים וכשהיה לי זמן לחשוב נפלה ההחלטה".

כששבה לארץ נרשמה ללימודי חינוך במכללת לוינסקי, לאחר סיום לימודי התואר התחילה סטאז' ולאחר מכן הגיעה לבית הספר הרב תחומי "עמל יגאל אלון" רמלה. עינת לא מתחרטת לרגע. כל זמנה ומרצה מוקדשים לתלמידיה. היא מחנכת כיתת י"ב מב"ר - כיתת אתגר המונה 27 תלמידים. היא מספרת: "אני לא מוותרת על אף תלמיד. יש קשיים יומיומיים, וצריך לגרום להם להבין שחשוב ללמוד. צריך שיתוף פעולה, ואם נכשלים - אז לא נורא, מלמדים אותם שבפעם הבאה נצליח". מקרה אחד זכור לה במיוחד. "ישנה תלמידה שלא הגיעה מידי יום לבית הספר. לאחר אינספור שיחות ופעולות, התלמידה הגיעה מידי יום. בסוף השנה, נעשתה שיחת סיכום. כאשר נשאלו התלמידים אם מישהו רוצה לומר משהו, הצביעה התלמידה. היא הודתה לי והתנצלה, וזה היה שווה את הכל". 

לעינת אין הרבה דרישות מתלמידיה. הכי חשוב לה שיגיעו מידי יום בזמן, להביא את הציוד הנדרש ושילמדו. היא מסכמת: "ההערכה הכי גדולה מגיעה מהתלמידים בסופו של דבר. ב'יום המורה' למשל,  תלמידי הכיתה מתבקשים לכתוב משהו עבור המורים. ביומיום את לא מרגישה את זה מהם, הם ילדים, קשה להם להראות הערכה, אבל מתי כן מרגישים? כשמגיעים ימים כאלו, ובסוף שנה".

ברק פרידמן, מנהל בית הספר: "עינת היא המחנכת בה"א הידיעה. עינת היא מורה ואדם משכמו ומעלה, שמקדישה את כל זמנה לטובת התלמידים באהבה ומסירות. מספיק לראות את ברכות יום ההולדת לתלמידים בשביל להבין את עומק הקשר. יש פה קשר שהמילים אינן מסוגלות להסביר. כששאלתי את עינת מה היא מאחלת לעצמה לשנה החדשה היא כתבה: 'שכולם יסיימו עם בגרות!' כיתת המב"ר שלה מתפקדת בצורה מופלאה, כי לא ניתן לזייף אהבה".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: