יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

מיזם "מאירים את החיים" למען ילדים חולי סרטן

חג החנוכה שוזר בתוכו את מוטיב האור ומוצא את ביטוייו בנתינה, בעשיית הטוב לזולת, לקרוב ולרחוק ולאוכלוסיות שהגורל לא שפר עליהן. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

מיזם זה מצא הד רחב היקף בבית הספר "בן גוריון" ברמלה בהובלת הרכזות החברתיות: ריקי קדוש ומלי קווין. הרעיון קרם עור וגידים בהקמת עמדת מכירה  וגיוס נציגי הכיתות במועצת התלמידים שתרמו את חלקם במכירת הנרות לקידום מטרת המיזם: להאיר את החיים לחולי סרטן. התלמידים הבינו את גודל החשיבות בתרומה האישית של כל אחד למען עמותת "חיים" הפועלת באופן יומיומי בהתנדבות במטרה לשפר את איכות חייהם של החולים ובקידום  איכות הטיפול הרפואי ועוד. כספי התרומה  מסייעים החל ברכישת ציוד וכלה במימון פעילויות כיף לרווחת החולה ומשפחתו. מלי וריקי: "באמצעות מיזם זה השתדלנו לגרום לכל אחד מבאי בית הספר להגביר את האור שבו ולהפיצו ברבים. כפי שנאמר:" צריך שכל אחד ידע שבתוך תוכו דולק נר...עליו לעמול כדי לגלות את האור ברבים. להדליקו לאבוקה ולהאיר את העולם".

מנהל בית הספר, גלעד שמילוביץ:"תודה לרכזות החברתיות  על הובלת המיזם, לתלמידי המועצה ולתלמידים שנענו ברוח חיובית ושיתפו פעולה מתוך הבנה מעמיקה וראיית טובת  האחר. חג החנוכה מזמן לנו להפיץ את האור ולהיות אנשים טובים יותר".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: