יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

רמלה השתתפה במיזם יום התיאטרון הלאומי

המחלקה לעברית ולתרבות בהסתדרות הציונית העולמית יזמה השבוע יום תיאטרון בעיר רמלה בשיתוף התיאטרון הלאומי "הבימה". כבר משעות הבוקר הגיעו שחקני התיאטרון למפגש עם תלמידי מגמת התיאטרון בתיכון "ללינטל" ועם בני הגיל השלישי במועדוני גיל הזהב בעיר. בהמשך התקיים מפגש בין שחקני התיאטרון לאנסמבל המקומי בניהולו של אבי ברנס. בערב התכנסו כולם יחד עם הציבור הרחב ברמלה וצפו בהצגה "מלון סוף העולם" בכיכובה של השחקנית רובי-פורת שובל.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ראש המחלקה לעברית ולתרבות בהסתדרות הציונית העולמית, יפעת עובדיה לוסקי, סיפרה על היוזמה: "המטרה של היום הזה היא להביא את התרבות עד הבית ולצאת מגבולות תל-אביב, בייחוד בתקופה מאתגרת זו של הקורונה. 'תרבות לישראל', חברת הבת של ההסתדרות הציונית העולמית, אינה רק שם של חברה או סיסמה. אנו מביאים את התרבות באופן מעשי לכל יישוב ונקודה ברחבי ישראל.  היום תושבי העיר רמלה נהנים מיום שלם שכולו תרבות, וזוהי הזדמנות להצדיע גם לשחקני התיאטרון המקומי וגם לתיאטרון הלאומי". 

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, בירך על היוזמה: "אני מודה למחלקה לעברית ולתרבות בהסתדרות הציונית העולמית על יום התיאטרון שיזמו בעיר רמלה. רק לפני חודש השקנו את הצגת הבכורה של תיאטרון רמלה, שאותו הקמתי בעיר. מדובר בתיאטרון הרפרטוארי היחיד בישראל המתוקצב כולו על-ידי העירייה ונתמך על-ידי מפעל הפיס. התיאטרון עומד בשורה אחת עם שאר התיאטראות בישראל, בהתאם לחזון של עידוד יוצרים צעירים וותיקים מהעיר, בשילוב שחקנים מוכרים. נמשיך לקדם את התרבות, התיאטרון והאמנות בעיר לטובת כלל התושבים".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: