יום ראשון, 29 במאי 2022, כ"ח אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

ראש העיר מיכאל וידל הפתיע אחות מצטיינת בסניף מאוחדת ברמלה

במסגרת, שבוע האחים והאחיות הבינלאומי, הופתעה אחות קופת חולים "מאוחדת" מרינה סריך - מנהלת סיעוד בסניף הרצל ברמלה, בזר פרחים ותעודת הוקרה במעמד ראש העיר ובכירים נוספים ממאוחדת מחוז דרום.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

לרגל שבוע האחים והאחיות הבינלאומי, שמתקיים השבוע (6-12.5), בהובלתה של האחות הראשית ומנהלת  הסיעוד במאוחדת מלי קושא, הכריזה מאוחדת על פרויקט "ראש עיר בהפתעה", במסגרתו הפתיעו ראשי ערים ברחבי הארץ אחים ואחיות, שהצטיינו והתבלטו בעבודתם ובמסירותם כלפי המטופלים שלהם.

השבוע ביום שני, הפתיע ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, את האחות מרינה סריך, מנהלת הסיעוד במרפאת מאוחדת רמלה, והעניק לה תעודת הוקרה חתומה על ידו וזר פרחים אישי. ראש העיר הודה לאחות על עבודתה המסורה למען תושבי העיר ובפרט על שנתיים מאתגרות של התמודדות עם מגפת הקורונה, במקביל להמשך עבודתה השוטפת כאחות בקהילה.

מלי קושא, אחות ראשית ומנהלת  סיעוד במאוחדת, ותושבת העיר, הגיעה כדי להוקיר את עבודתם הקשה של צוות האחים והאחיות במרפאה: "האחים והאחיות שלנו מהווים קרן אור עבור המטופלים ונוטעים בהם תקווה ואמונה, בעיתות חירום וגם בשגרה. המקצועיות שלהם שנעשית מתוך שליחות ואחריות, בלטה במיוחד בשנתיים האחרונות בתקופת הקורונה ובשמירה על האוכלוסיות שבסיכון".

בנוסף לנוכחותו של ראש העיר, הגיעו להפתיע את האחות: רויטל תורג'מן - מנהלת הסיעוד במחוז דרום, אורי אטון - מנהל לקוחות מחוז דרום ואלעד פלס - מנהל הסיעוד במרחב יהודה חוף. מלי קושא הוסיפה כי: "התפקיד של האחים והאחיות הוא עוגן מאוד מרכזי בהוויה הבריאותית שלנו ביום יום. האחות מלווה את המטופל מרגע הלידה ועד היותו אזרח ותיק. לאחות יש איכויות שאין שניות להם, במניעת תחלואה, קידום בריאות ושמירה על רצף טיפול, לטובת רווחתו של החולה  הכרוני".

קרדיט: באדיבות מאוחדת מחוז דרום

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: