יום ראשון, 29 במאי 2022, כ"ח אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

טקס יום  הזיכרון  לחללי צה"ל ופעולות האיבה בבית הספר "בן גוריון" ברמלה

תלמידי ביה"ס והצוות החינוכי התכנסו ברחבת המפקדים וכיבדו את המעמד בחרדת קודש. במהלך  השבוע  למדו בכל השכבות על משמעות היום וחשיבותו וצפו בסרטונים על הורים שכולים שסיפרו ממקור ראשון  על גבורתם ונפילתם של הבנים החללים. מנהל בית הספר,מר גלעד שמילוביץ ציין :" כולנו זוכרים ומוקירים את עוז רוחם של הנופלים ואת התמודדות המשפחות עם הנורא מכל. נקפיד להנציח את גבורתם  האמיצה בהגנה על המולדת ".במותם ציוו לנו את החיים".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בשבוע שעבר נערך בבית הספר "בן גוריון" טקס לחללי  מלחמות ישראל ופעולות האיבה. הטקס נפתח בהורדת הדגל לחצי התורן, צפירת דומייה בת שתי דקות, יזכור וקטעי קריאה בעלי אופי נוגה שבטאו: שכול, כאב וגבורה.  תלמידי ביה"ס והצוות החינוכי התכנסו ברחבת המפקדים וכיבדו את המעמד בחרדת קודש. במהלך  השבוע  למדו בכל השכבות על משמעות היום וחשיבותו וצפו בסרטונים על הורים שכולים שסיפרו ממקור ראשון  על גבורתם ונפילתם של הבנים החללים. מנהל בית הספר,מר גלעד שמילוביץ ציין :" כולנו זוכרים ומוקירים את עוז רוחם של הנופלים ואת התמודדות המשפחות עם הנורא מכל. נקפיד להנציח את גבורתם  האמיצה בהגנה על המולדת ".במותם ציוו לנו את החיים".

תודה לכל השותפים בהובלת הטקס. ביום שישי צויין יום העצמאות ה-74 בכיתות ובחצר בית הספר. במבואת המנהלה הוצגה תפאורה של סמלי החג. הנהגת ההורים התארגנה וערכה מכירת  פלאפל, שתייה וסלטים, פופקורן וסוכר סבתא. מכירה שכל הכנסותיה קודש לרווחת בית הספר. תודה להנהגה על יוזמה  מבורכת ולהורים על הירתמותם  לקידום הרעיון והוצאתו לפועל. התלמידים נהנו מיום חגיגי ומחוויית המכירה בשפע וביד רחבה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: