יום שלישי, 28 ביוני 2022, כ"ט סיון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

שירה העליון ממשיכה לעונה נוספת כמאמנת קבוצת אליצור רמלה

ראש העיר, מיכאל וידל: "החתימה של שירה לעונה שלישית ברמלה מראה על המשכיות. אני מאחל לה ולקבוצה הרבה הצלחה. המטרה שלנו היא לזכות בדאבל וגם להתברג כמה שיותר גבוה במפעל האירופי".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בסוף שבוע שעבר בישר ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל כי סוכמה הארכת החוזה של המאמנת שהובילה את קבוצת הנשים אליצור רמלה לאליפות, שירה העליון לעונה שלישית במועדון.

ראש העיר, מיכאל וידל: "החתימה של שירה לעונה שלישית ברמלה מראה על המשכיות. אני מאחל לה ולקבוצה הרבה הצלחה. המטרה שלנו היא לזכות בדאבל וגם להתברג כמה שיותר גבוה במפעל האירופי".

שירה העליון אמרה לאחר החתימה: "שמחה להמשיך שנה שלישית בבית שלי, אליצור רמלה. החזרנו השנה את רמלה למקומה הטבעי כאלופת המדינה, אבל מבחינתי זה רק עוד שלב בדרך. עוד מטרות גדולות לפניי, לפנינו, לשנה הקרובה - להתקדם  בליגה האירופית ולזכות שוב בתארים".

המאמנת המשיכה: "מבחינתי הכול מתחיל בציביון וב"רוח הרמלאית", לכן אני שמחה שאליסה בארון החליטה גם היא להישאר ומקווה שעוד שחקניות שהיו חלק מההצלחה בעונה האחרונה ימשיכו גם הן, כשבמקביל אני שואפת לצרף שחקניות ישראליות צעירות שרמלה תהפוך גם לבית שלהן.  תודה לראש העיר מיכאל וידל,  לנשיא המועדון מוסא סאבא, למנהל המקצועי ניסים רון, לחבר הנהלה רמי חלפון ולחברי העמותה שעושים הכול כדי שיחד נעשה פה דברים יפים".

המנהל המקצועי ומנהל אגף ספורט ואירועים, ניסים רון:" למרות כל המשברים שפקדו את הקבוצה במהלך העונה שעברה, שירה הצליחה להוביל את רמלה לאליפות שזה הישג שמדבר בעד עצמו. שירה לטעמי מאמנת גדולה שמתאימה מאוד לאופי של רמלה. כבר לעונה הבאה הצבנו מטרות ברורות שזה לזכות בגביע וגם באליפות ,וכמו כן גם להגיע לשלבים הכי גבוהים שאפשר באירופה. בסך הכול אנחנו נותנים אמון בשירה ומאמינים ביכולותיה. אני גם מאמין שתהיה לנו עונה מדהימה ומאחל לה המון הצלחה".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: