יום שני, 06 בפברואר 2023, ט"ו שבט ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

הצלחה לפרויקט בא-לגן של תיאטרון רמלה בעיר

תיאטרון רמלה חרט על דגלו, לקדם את תחום התיאטרון ברמלה אשר מביא לידי ביטוי את הייחודיות, הרב תרבותיות והיצירתיות המאפיינת את העיר.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

תיאטרון רמלה חרט על דגלו לקדם את תחום התיאטרון ברמלה אשר מביא לידי ביטוי את הייחודיות, הרב תרבותיות והיצירתיות המאפיינת את העיר. בתוך כך התיאטרון העלה שתי הצגות ילדים חדשות ; ״גם זאבים שרים״ לילדי גני טרום חובה. וההצגה ״חברים בכל מיני צבעים״ על פי שירה של היוצרת חנה גולדברג לילדי גן חובה וכיתות א׳ -ב׳.
ההצגה ״גם זאבים שרים״ מאת לי- אור שפירא,  ובבימויה של איילין פודלישבסקי, החלה השבוע להיות מוצגת  בגני טרום החובה ברמלה. לאחר מספר הופעות ראשונות התיאטרון זוכה לביקורות מפרגנות מהילדים וצוותי החינוך בגנים, וכאמור ההצגה תמשיך להיות מוצגת בשבועות הקרובים ביתר גני העיר. 
הפרויקט בא-לגן מתבצע בשיתוף ומימון של עיריית רמלה ומפעל הפיס. הפרויקט הוא מימוש חזנו של ראש העיר, מיכאל וידל ומהווה חלק מתפיסת  העבודה בהנהלת העירייה, לפיתוח התרבות והיצירה המקומית. 
מנהל מחלקת התרבות, אבי ברנס והמנהל האמנותי יוסי ג׳וז כהן, מתרגשים ומספרים שהפרויקט הוא עוד אבן דרך חשובה בחיבור ושיתוף הקהילה לפעילות התרבות ברמלה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: