יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

רמלה בצמרת הערים השקופות לתושביה

רמלה זכתה במסגרת דו"ח מיוחד של עמותת שקיפות בינלאומית לדירוג AAA (טריפל) עם ציון של 96%. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ברך על הדרוג הגבוה וציין, כי העירייה תמשיך בפעולותיה לשדרוג השקיפות והשירות לתושבי העיר.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

דו"ח מיוחד שהכינה עמותת שקיפות בינלאומית שבדקה את מדד השקיפות ב-112 רשויות בישראל, העניק לרמלה את הדירוג הגבוה AAA(טריפל) עם ציון של 96% בעוד הממוצע הארצי עומד על 67% בלבד.  ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ברך על דירוגה הגבוה של רמלה וציין כי הוא רואה חשיבות רבה בשקיפות הרשות לתושביה במידע עדכני, רלוונטי המעניק שירות יעיל לאורך כל השנה באתר העירוני ובאמצעי המדיה, פייסבוק, אפליקציה עירונית וואטסאפ ועוד. וידל הדגיש, כי העירייה תמשיך בפעולותיה למען הגברה ושדרוג השקיפות העירונית וציין כי בהתאם לתכנית האסטרטגית "רמלה 2030" במהלך 2023 תשדרג העירייה את השירות לתושב בדגש על מענים דיגיטליים. דוח השקיפות בחן כ-115 פרמטרים שונים של שקיפות באתר העירוני, בהם: דרכי התקשרות עם העירייה, פרסום דוחות ע״י מבקר הרשות, מידע שהעירייה מחויבת לפרסם, פרסום ישיבות מועצה, מכרזים, פרוטוקולים , קוד אתי, נושאים תקציביים, ארנונה ועוד. הדוח נכתב על ידי ד"ר גלית אבידר ומנכ״ל העמותה עו"ד מיכאל יוחאי. בטקס מיוחד שהתקיים השבוע באוניברסיטת תל-אביב במעמד השופטת (בדימוס) נילי ארד - יו"ר עמותת שקיפות בינלאומית ישראל, התבשרה רמלה על הציון הגבוה לו זכתה.

ראש העיר ציין לשבח את עבודת אגף הדוברות וההסברה אשר אמון על ניהול האתר העירוני וכן על עבודת ההכנה לקראת הביקורת של עמותת השקיפות.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: