יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

נחשפה תכנית העבודה של מיכאל וידל  לחמש השנים הבאות!

ראש העיר מיכאל וידל שממשלת ישראל הבטיחה שתעמוד מאחוריו בקדנציה הבאה, חשף בשבוע האחרון את תוכניות העבודה שלו לחמש השנים הבאות. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

לכבוד תחילתה של השנה החדשה, ראש העיר מיכאל וידל פרש לפנינו את תוכניות העבודה המקיפות עבור הקדנציה הבאה שלו. תוכניות שממשיכות למעשה את התנופה האדירה שחוותה העיר רמלה בחמש השנים האחרונות, תוך שהיא נהנית מתמיכה מלאה של ממשלת ישראל, שהביעה את תמיכתה במיכאל וידל, גם בבחירות הקרובות.  

אחד התחומים המשמעותיים ביותר בהם העיר רמלה זינקה קדימה הוא תחום החינוך. לאחר שיצר אסטרטגיית חינוך מקצועית שהביאה לשיפור עצום בזכאות בבגרות מ - 67.8% ל – 79.8% ועלייה דרמטית בממוצע הבגרות מ - 56% ל - 81%. בחמש השנים הבאות מתכוון מיכאל וידל להמשיך קדימה בכל הכוח, לשלב את מכון ווייצמן במערכת החינוך, להמשיך בשדרוג מוסדות החינוך, כשהמטרה ברורה  לחלוטין, להפוך את רמלה למובילה אזורית במדדי החינוך ולהציב את העיר בעשירייה הפותחת של הערים בארץ.  

לאחר שהביא בתמיכת ממשלת ישראל שלושה פרויקטים עצומים לעיר רמלה" "אופק רחב" – צה"ל עובר לרמלה, טרמינל 6 וקריית מד"א, מתכוון מיכאל וידל להמשיך את תנופת הפיתוח הכלכלי והתעסוקתי בעיר. במהלך הקדנציה הבאה שלו, יושלמו כל שלושת הפרויקטים, כשמטרה היא אכלוס טרמינל 6 והפיכתו למתחם הבילוי והפנאי החדש של ישראל, דבר שיביא להכנסות גבוהות מאוד לעיר, אותן ניתן יהיה ניתן להשקיע תחומם החינוך ועוד. השלמת המעבר של "אופק רחב" דבר שיביא ליצירת מאות מקומת עבודה והזדמנויות עסקיות חדשות לעיר רמלה וכמובן המשך פיתוח קריית מד"א.   

חלק חשוב בניהול תקין של כל עיר הוא הביטחון האישי והסדר הציבורי. רמלה מהווה דוגמה לעיר מעורבת, בה ביטחונם האישי של התושבים לא הופר גם בתקופות קשות. יחד עם זאת, ראש העיר מיכאל וידל לא שוקט על שמריו ומקדם פרויקטים נוספים שנועדו לשמור על תושבי רמלה. אם זה הכפלת המצלמות המדברות, או אפליקציית חיבור חירום למוקד העירוני ואם זה פיתוח יוזמות סטארט אפ בתחום הביטחון האישי והגדלת השיטור העירוני, תוך הענקת סמכויות שיטור. כל אלה יבטיחו לתושבי העיר רמלה, איכות חיים טובה ובטוחה יותר.  

התוכנית לא פוסחת על השירות העירוני. העובדה שהכנסות העירייה צפויות לגדול משמעותית בשנים הקרובות, מאפשרת השקעה עצומה בשיפור סל השירותים לתושב. שיפורים אלו יכללו אמנת שירות מחייבת עבור העירייה, הקמת מרכז עירוני חדש לשירות לתושב ופתיחת מרכזי שירות אזרחיים, כמו גם הקמת מבנה עירייה אחוד, בו ירוכזו משרדים ממשלתיים ומוסדות נוספים.

אין ספק שרמלה החלה לבלוט בשנים האחרונות בתחומי הספורט, התרבות והפנאי. העיר הפכה ליצואנית של ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים שהגיעו להישגים מרשימים, הביאו הרבה מאוד מדליות למדינה וכבוד לעיר. כמו כן, הפכה למוקד תיירותי בזכות שדרוג מוקדי התיירות שבה והפסטיבלים השונים המתקיימים בה מדי שנה. תכנית העבודה של מיכאל וידל מתכוונת להמשיך להשקיע בתחומים אלו, במטרה להפוך את רמלה למטרופולין חיי ותוסס מיצובה כבירת מחוז המרכז.

התוכנית של ראש העיר מיכאל וידל, חולשת למעשה על כל התחומים בעיר, ומראה כיצד הוא מתכוון להמשיך בכל תחום ותחום, את תנופת הפיתוח העצומה שהוא יישם בעיר בשנים האחרונות.  

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: