יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

נחנך מרכז הידע המשודרג של עמותת תפוח ברמלה

עמותת תפוח בשיתוף עיריית רמלה וחברת בזק קיימו השבוע טקס גזירת סרט למרכז הידע המשופץ והמשודרג בעיר. זה המרכז ה-22 של תפוח אשר פועלת בפריסה ארצית מקריית שמונה ועד אילת במטרה לשנות את מציאות חייהם של תושבי ישראל באמצעות טכנולוגיה. מרכז הידע ששופץ הודות לתרומתה האדיבה של חברת בזק, נמצא ברחוב וילנה 6 רמלה, ומשרת כבר שנים את חניכי ארגון הנוער הטכנולוגי נטע בגילאי ה' עד יב' בעיר וכעת הם ייהנו משתי כיתות חדשות ומשודרגות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה:גזירת הסרט של חניכת מרכז הידע תפוח. מימין ענת צור, באמצע מיכאל וידל ומשמאל רן גוראון. קרדיט: טל רביב, עמותת תפוח

אירוע ההשקה התקיים בשבוע שעבר, במעמד ראש העיר מר מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה מר רונן עזריה, מנכ"ל חברת בזק רן גוראון, מנכ"לית עמותת תפוח הגב' ענת צור, חניכי וחניכות ארגון הנוער נטע@ ומכובדות ומכובדים נוספים. על הבמה בטקס מרגש שיתפו חניכי ומדריכי ארגון נטע@ בחוויה הייחודית שלהם בארגון הנוער. הם הציגו פרויקטים דיגיטליים פורצי דרך שהם מובילים בקהילה, ודיברו על הערכים שרכשו כחניכים בארגון שממשיכים ללוות ולהנחות אותם גם היום. ללא ספק, היה מעורר השראה לראות את בני הנוער מחוברים לפעילות, לתכנים, שואפים להתפתח ולהצליח, והכי חשוב להעניק בחזרה לקהילה.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל:
"שיתוף-הפעולה ארוך השנים עם עמותת תפוח ובזק מוכיח את עצמו גם הפעם. אין לי ספק כי המרכז המשודרג יספק פלטפורמה לחשיבה יצירתית בתחומים הטכנולוגיים, וישמש בית גידול נפלא לממציאים הצעירים של רמלה לשנים הבאות".

רן גוראון מנכ"ל בזק: 
"מרכזי הידע הקהילתיים נותנים מענה מגוון לכלל התושבים ואנו גאים לקחת חלק בהנגשתם לאוכלוסייה כחלק מפעילותנו בבזק לצמצום הפער הדיגיטלי. אני מברך את עיריית רמלה ועמותת תפוח שמקדמות שוויון דיגיטלי בעיר רמלה וממשיכות לפתח את מרכז הידע לצד הפעילות הענפה במשרדי העמותה הממוקמים גם הם בעיר".

ענת צור מנכ"לית עמותת תפוח:
"עמותת תפוח ביססה את ביתה הקבוע בעיר רמלה. העמותה פועלת ליצירת שוויון טכנולוגי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה וכישורי חיים ובכך מסייעת לבני נוער, דורשי תעסוקה ואזרחים ותיקים. הפעילות שלנו בעיר מתאפשרת הודות לשיתוף פעולה מתמשך ופורה עם העירייה והעומד בראשה. אנו מודים לחברת בזק אשר רואה חשיבות בקידום ההון האנושי בפריפריה החברתית - גאוגרפית באמצעות שוויון דיגיטלי וטכנולוגי ומלווה את העמותה כבר מעל לשני עשורים. חנוכת סניף נטע@ המחודש בלב העיר הוא אבן נוספת בפעילותנו לטובת ילדי העיר המגיעים מדי יום לפעילות חינוכית - טכנולוגית וחברתית״


חניכת מרכז הידע תפוח. קרדיט: טל רביב, עמותת תפוח

נטע@ הוא ארגון נוער טכנולוגי מבית עמותת תפוח הפועל משנת 2003 לעידוד מצוינות טכנולוגית ומנהיגות חברתית של ילדים ובני נוער בכיתות ה'-יב'. הארגון פועל ב- 22 סניפים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. להצטרפות לארגון הנוער נטע@ ברמלה

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: