יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

מסיבת ט"ו בשבט של רוטרי רמלה

מסיבת ט"ו-בשבט של רוטרי רמלה ,התקיים באשכול הפיס בו לקחו חלק ראש העיר, מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים, אייל קהלני, רכז חינוך סביבתי, אליקים ויסנשטרן ויו"ר ארגוני מתנדבים וגימלאים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: מסיבת טו בשבט של רוטרי רמלה 

מסיבת ט"ו-בשבט של רוטרי רמלה, התקיימה באשכול הפיס בו לקחו חלק ראש העיר - מיכאל וידל, מנכ"ל העירייה - רונן עזריה, מנהל אגף הרווחה והשירותים החברתיים - אייל קהלני, רכז חינוך סביבתי -אליקים ויסנשטרן ויו"ר ארגוני מתנדבים וגימלאים. האירוע נפתח בביקור בתערוכת "עוף גוזל חתוך את השמיים ואל תשכח יש נשר בשמים", שבה מוצגים עופות מנייר, שהם תוצאה של שיתוף פעולה עם אשכול הפיס וילדי החוגים במתנ"סים, ועליהם תמונות החטופים. נשיאת המועדון יסקוב זינה מסרה כי: "מועדון רוטרי רמלה חרט על דיגלו ערכים של התנדבות ונתינה תוך חיפוש אתגרים חדשים. כל פעילות המועדון מוקדשת היום למען החיילים הפצועים והחזרת השבויים".

ראש העיר העלה על נס את הפעילות הענפה של חברי רוטרי למען העיר ותושביה, שיבח את שמעון גונן, על ההנחיה של האירועים במשך שנים רבות, וקרא לתושבים נוספים להצטרף כחברים בארגון רוטרי. לאחר הטקס הרוטריוני, הודה אליקים ויסנשטרן לרוטריונים, על שיתוף הפעולה באירועי ט"ו בשבט שנים רבות, לקרן הקיימת לישראל וסיפר על החג ויחודו וברך על פרי הגפן, פרי העץ והאדמה. הטקס נסגר בערב שירה בציבור עם הזמר שאול נעים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: