יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

רמלה חגגה עצמאות 76 למדינת ישראל

אלפים מתושבי רמלה הגיעו לחגיגיות יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל שהתקיימו השנה בצורה מצומצמת בבמה המרכזית שברחבת הרמבלס. ראש העיר רמלה מיכאל וידל, איחל לתושבי רמלה ועם ישראל יום עצמאות שמח ומסר כי יגיע הזמן גם לחגיגות גדולות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: ילדי רמלה במופע מרהיב ביום העצמאות

במסגרת אירועי יום העצמאות ברמלה, נהנו התושבים מהופעות מרגשות של בן אל תבורי שזו עבורו הופעה ראשונה כזמר סולו, כוכבת הילדים רינת גבאי, אמנים מקומיים ואורחים בהם: יפה מטיקו, נועה יוספאן, רן חג׳ג׳, חן בלו ולהקות מחול מקומיות: סטודיו מחול מרכז האמנים- ניהול אמנותי יהודית דביר נבון, סטודיו mg dance קאנטרי וג׳רסי, ניהול אמנותי -מיטל גואטה נזרי וסטודיו Inbar dance. מתנ״ס רמלה, ניהול אמנותי - ענבר חדד אמסלם.


הופעה מרגשת כזמר סולו. בן אל תבורי

בדברי הפתיחה אמר ראש העיר רמלה, מיכאל וידל: "אנו פה הערב לציין 76 שנות עצמאות, והערב יותר מתמיד ברור לנו המחיר של עצמאותנו בארצנו. אך זו לא באמת חגיגה שלמה. בהחלטה משותפת שלנו בהנהלת העיר ושלכם תושבי העיר, בחרנו לצמצם את חגיגות העצמאות ולקיים במה אחת עם מופעי ילדים ונוער בלבד, ולוותר גם על מופע הזיקוקים- אותו אנו כבר לא מקיימים מספר שנים. לצד הכאב הגדול, הנופלים קוראים לנו לזקוף קומה ולהמשיך קדימה. בעזרת השם, עם סיום המלחמה וחזרתם של החטופים והחטופות בריאים ושלמים יהיה לנו גם זמן לחגיגות גדולות. תודות לצוות ההפקה באגף ספורט ואירועים, למחלקת תרבות, אגף ביטחון, אגף שפ"ע ובשיתוף מחלקות העירייה השונות."


מציינים 76 שנים לעצמאות ישראל. וידל 


כוכבת הילדים. רינת גבאי


רמלה חגגה עצמאות. היה שמח

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: