יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

חתימה היסטורית: הסכם מסגרת להתחדשות עירונית ברמלה

במעמד שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, החשב הכללי במשרד האוצר, נחתם הסכם מסגרת להתחדשות עירונית.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

תמונות מהסכם המסגרת להתחדשות העירונית ברמלה.

במסגרת ההסכם, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית תסייע במימון תשתיות אותן נדרשת עיריית רמלה לספק, כדי לתת מענה לצרכים הנובעים מהקמה של מיזמי התחדשות עירונית משמעותיים ברחבי העיר. התקציב הכולל של הסכמי המסגרת שנחתמו עומד על 120 מיליון ₪. 

בהסכם נקבע כי העירייה תקבל מענק כספי בגובה של 25-30 אלף ₪ לכל יחידת דיור חדשה שתקבל היתר בניה במסגרת פרויקט של התחדשות עירונית, בתחומי העיר. 

רמלה היא אחת הערים המובילות בקידום התחדשות עירונית, עם שש תוכניות מאושרות ועוד שתי תוכניות שצפויות לקבל תוקף עד סוף השנה. מעמד החתימה על ההסכם, הוא אבן דרך משמעותי בקידום של תחום ההתחדשות העירונית שהולך ותופס נפח גדל בבנייה ובהגדלת היצע יחידות הדיור בעיר. 

ראש העיר - מיכאל וידל: "אני מודה על הבעת האמון, הסיוע הרב ושיתוף הפעולה ההדוק בין הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ומשרד השיכון לעיריית רמלה שיביא לתוצאות בשטח, יטיב עם תושבי העיר ויתרום להמשך צמיחתה והתפתחותה של העיר.


 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: