יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

אחד אחרי השני: רוכבים על קורקינטים - ומציתים רכבים חונים ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אחד אחרי השני: רוכבים על קורקינטים - ומציתים רכבים חונים ברמלה

ארבעה רכבים הועלו באש ברחוב משה לוי ברמלה • בסרטון ממצלמות האבטחה באזור נראים הרגעים שלפני הלהבות – שני חשודים חולפים על הכביש ועוצרים סמוך לרכבים, שנדלקים תוך זמן קצר • במשטרה פתחו בחקירה, נסיבות האירוע נבדקות. פורסם הבוקר ע"י אור רביד בערוץ N12

תלמידי אמית רמלה התפללו "סליחות" ועשו "תשליך" בלב ים! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי אמית רמלה התפללו "סליחות" ועשו "תשליך" בלב ים!

יזהר אפגן, מנהל ביה"ס תיכון אמית רמלה: "זכינו ליום התעוררות מיוחד במינו, אי אפשר לתאר את החוויה הרוחנית והקריאה להתעוררות בתשובה מתוך לב הים, כפי שאומר רב החובל ליונה בספינה: 'בן אדם מה לך נרדם, קום קרא לאלוקיך!'. יישר כח לתלמידים הנפלאים על השותפות וההובלה, ולצוות המופלא שמחדש ויוצר ללא הפסקה!".

כ-500 דירות חדשות על חשבון 246 דירות ישנות בשכונה המוזנחת במרכז העיר רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

כ-500 דירות חדשות על חשבון 246 דירות ישנות בשכונה המוזנחת במרכז העיר רמלה

הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל), מודיעה כי אישרה את התוכנית להתחדשות עירונית במתחם מבצע יונתן ברמלה. כיום מצויים במתחם כיום 11 בנייני מגורים בני 10-4 קומות במצב תחזוקתי ירוד ובהם 246 יחידות דיור, שיפונו לטובת הבניינים החדשים. עופר פטרסבורג פרסם לראשונה בוואלה.

אברהם דז'ורייב: "אפעל להחזיר לרמלה את המעמד הראוי לה כעיר מחוז!!! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אברהם דז'ורייב: "אפעל להחזיר לרמלה את המעמד הראוי לה כעיר מחוז!!!

לאחר שנים בהן כיהן בתפקידי מפתח למען תושבי רמלה, סגן ראש העיר היוצא - אברהם דז'ורייב, שואף להצעיד את העיר לגבהים חדשים והפעם מכיסא ראש העיר. כמי שגדל בעיר, הוא מכיר היטב את הקשיים איתם מתמודדים התושבים ומגיע עם היתרון גדול משאר המתמודדים – השכלה גבוהה בתחום המוניציפלי, ניסיון צבאי רב שנים בתור קצין בדרגת רב סרן ובעיקר שיח בגובה העיניים עם התושבים. ראיון בלעדי לקראת הבחירות המוניציפליות עם אחד מהשמות המבטיחים בעיר.