יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

מתניה פרר: "להיות איש חינוך זה התיקון שלי". - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מתניה פרר: "להיות איש חינוך זה התיקון שלי".

"אני לא מאמין בשנת שבתון. אני מאוד אוהב את התחום, אני לא מרגיש שחוק או עייף. אמנם אני מרגיש כבר די מבוגר אפשר לומר, אבל התלמידים משאירים אותי צעיר". כך מספר מתניה פרר, מורה לתנ"ך בבית הספר הרב תחומי "עמל יגאל אלון" רמלה. מתניה בן 35, גדל ביבנה, מתגורר בתל אביב, התחיל את השנה העשירית כמורה בבית הספר, שם הוא גם מנהל כיתות שח"ר ( אומץ ומב"ר) בבית הספר, ואחראי בין היתר על הצוות, התלמידים, תקציבים ועוד

נחנך רחוב ע"ש ז'אנטה (ז'נה) גרינברג ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

נחנך רחוב ע"ש ז'אנטה (ז'נה) גרינברג ברמלה

הרחוב החדש נקרא על שם מי שהייתה הגננת הראשונה במעברות עוד בשנות ה-50 ואשת חינוך מהמעלה הראשונה אשר חינכה דורות של רמלאים. ראש העיר מיכאל וידל, בירך וציין לשבח את תרומתה של ז'אנטה לעיצוב מערכת החינוך בימייה הראשונים של המדינה ולמקומם של אנשי החינוך.

הופקדה תוכנית להקמת שכונת מגורים על שטח המחנה הצבאי "רחבעם" ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

הופקדה תוכנית להקמת שכונת מגורים על שטח המחנה הצבאי "רחבעם" ברמלה

יו''ר הוועדה המחוזית לתכנון ובניה מרכז, שירה ברנד: "מדובר בתוכנית חשובה המיישמת את החלטת הממשלה לפינוי מחנות צה''ל במחוז המרכז. תכנון המתחם נשען על ראייה תכנונית רחבה וניתן דגש מיוחד על פיתוח המתחם כרקמה עירונית פעילה שממשיכה את הרקמה הקיימת תוך  יצירת צירי הולכי רגל ורכיבת אופניים להגברת הנגישות , עירוב שימושי תעסוקה, מסחר, שימור ותיירות והקצאת שטחים ציבוריים לצרכי השכונה והסביבה".

המורה עינת ארמון, בביה"ס הרב תחומי 'עמל יגאל אלון' רמלה: "אלו ילדיי!" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

המורה עינת ארמון, בביה"ס הרב תחומי 'עמל יגאל אלון' רמלה: "אלו ילדיי!"

עינת ארמון בת 38, ממושב קדרון, היא מורה לספרות ומחנכת כיתת י"ב מב"ר בבית הספר הרב תחומי "עמל יגאל אלון" רמלה. עינת מעירה את תלמידיה מידי בוקר, מקפידה על ביקורי בית, מגיעה ראשונה לבית הספר, ודואגת ללא הרף, באהבה יוצאת דופן.

גבר כבן 85 החליק בתוך שלולית, ונפצע באופן חמור ברמלה. - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

גבר כבן 85 החליק בתוך שלולית, ונפצע באופן חמור ברמלה.

"גבר בשנות השמונים שוכב בתוך שלולית מים מחוסר הכרה, לאחר שכנראה שכב במקום כחצי שעה עד שהבחינו בו, הוא היה רטוב ובמצב של היפותרמיה (חום גוף נמוך מאוד), ללא נשימה וללא דופק, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ותוך חימום גופו ביצענו פעולות החייאה מתקדמות ממושכות שכללו טיפול תרופתי, עיסויים והנשמות עד שליבו חזר לפעום."

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל נפגש עם מפקד מחוז מרכז הנכנס ניצב אבי ביטון - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל נפגש עם מפקד מחוז מרכז הנכנס ניצב אבי ביטון

מיכאל וידל: "נמשיך לשמור על שיתוף הפעולה הדוק עם המשטרה ולקדם את ביטחון התושבים!" השבוע התקיימה פגישת היכרות ראשונה בלשכת ראש העיר רמלה, מיכאל וידל ובין מפקד מחוז מרכז הנכנס ניצב אבי ביטון. בפגישה נכח מפקד משטרת רמלה סנ"צ , אביעד כתפי, שנכנס אף הוא לתפקידו לאחרונה .