יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

נסגר מכרז בסך 312 מיליון שקל להקמת 930 דירות ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

נסגר מכרז בסך 312 מיליון שקל להקמת 930 דירות ברמלה

ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל, הכריזה על חברת 'אבני דרך מתחם ברזיל בע"מ, י.ד בראזני נכסים ובניין' כזוכה במכרז הייזום לרכישת זכויות חכירה לקידום תכנון מתחם על שטח של כ-180 דונם ולמימוש בנייתן של כ- 930 יח"ד בשכונת מערב רמלה. למכרז התקבלו 10 הצעות. 

רמלה נעה קדימה. הכירו את האוטובוס החשמלי שמגיע לרמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

רמלה נעה קדימה. הכירו את האוטובוס החשמלי שמגיע לרמלה

מיכאל וידל: "אני שמח לבשר כי המאמצים המשותפים שלי ושל ראשי הרשויות השכנות, נשאו פרי וכי 'הקו החום' קיבל הרשאה לתקצוב של כמיליארד שקל בתקציב הממשלה ויוצא לדרך ע״י משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון. במקביל להתקדמות העבודות על פרויקט 'מהיר לעיר' וביחד עם המהפך התחבורתי אותו אני מוביל, העיר רמלה תבצע קפיצת מדרגה תחבורתית משמעותית שתחבר את העיר למרכז הארץ."

אלפים מתלמידי רמלה השתתפו ביום הניקיון הבינלאומי - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אלפים מתלמידי רמלה השתתפו ביום הניקיון הבינלאומי

 אלפים מתלמידי רמלה לקחו חלק פעיל ביום הניקיון הבינלאומי שחל השבוע והיו שותפים לפעילות הניקיון באזורים ובשטחים הסמוכים לבתי הספר. הפעילות המיוחדת נערכה במסגרת המחלקה לאיכות הסביבה בשיתוף אגף החינוך והנוער, הנהלות בתי הספר ותלמידי העיר.

יום ההליכה העולמי ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

יום ההליכה העולמי ברמלה

מטרתו של יום ההליכה הבינלאומי היא לעודד פעילות גופנית באמצעות הליכה שהיא הספורט השכיח בקרב האוכלוסייה והיא אפשרית לכולם. להליכה מספר יתרונות מרכזיים: ההליכה עוזרת להפגת לחצים, שומרת על הכושר שלנו ומשפרת אותו. בנוסף, ההליכה מסייעת לירידה במשקל ו/או לשמירתו. זאת ועוד, ההליכה עוזרת למצב רוח מרומם ולרעננות ומרץ, תורמת לתפקוד טוב של מערכות הלב הדם והריאות, משפרת את מחזור הדם ומחזקת שרירים. כמו כן, ההליכה אף משפרת יכולות ריכוז, ביטחון ודימוי עצמי. יתרה מכך, מוכח כי ההליכה משפרת את מסת העצם ומצמצמת סיכוי לשברים.