יום ראשון, 01 באוקטובר 2023, ט"ז תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

עידכון: הפצוע מאירוע הירי בשכונת ג'ואריש ברמלה, נפטר במרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

עידכון: הפצוע מאירוע הירי בשכונת ג'ואריש ברמלה, נפטר במרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות אירוע ירי בשכונת ג'ואריש ברמלה  לפני זמן קצר. במהלכו נפצעו עפי גורמי רפואה 3 תושבי המקום המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח על 3 פצועי ירי בשכונת ג'ואריש ברמלה שפונו ע״י גורמי רפואה בדרגות פציעה בינוני-קשה אל המרכז הרפואי אסף הרופא . שוטרי תחנת רמלה מבצעים סריקות אחר מבצעי העבירה לצד איסוף ממצאים בזירה, לבחינת הרקע והנסיבות. לפני זמן קצר נקבע מותו של אחד מהפצועים תושב שכונת ג׳ואריש רמלה במרכז הרפואי אסף הרופא,מצב  2 פצועים נוספים מוגדר בינוני.

פצוע אנוש מאירוע אלימות ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

פצוע אנוש מאירוע אלימות ברמלה

הערב בשעה 18:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אירוע אלימות ברחוב התמר ברמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר- אסף הרופא, גבר כבן 20 במצב אנוש תוך ביצוע פעולות החייאה וגבר כבן 40 במצב קשה, שניהם עם פציעות חודרות.

הצלחה לאירועי "קיץ רמלאי" 2023 - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

הצלחה לאירועי "קיץ רמלאי" 2023

אלפים מילדי ותושבי רמלה השתתפו בשלל אירועי תרבות ופנאי, מופעי קיץ, הצגות לילדים בשכונות ובפארקים העירוניים, עיר הנוער, טיולים, פעילויות ספורט, בריכה, להקות מחול וזמר עירוניות, מופעי מורשת התרבות היהודית ועוד שלל פעילויות.  ראש העיר מיכאל וידל: שמחתי לפגוש את אלפי ההורים והילדים בשלל מופעי התרבות, הקייטנות והאטרקציות ופעילויות הפנאי לכל המשפחה. אירועים שכל כולם חגיגת קיץ השווה לכל כיס. היה שמח!     

"מדבר במעשים": תנועת ש"ס ברמלה בראשותו של מאור אשש בדרך למועצת העיר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

"מדבר במעשים": תנועת ש"ס ברמלה בראשותו של מאור אשש בדרך למועצת העיר

הקמפיין, שנפתח בסלוגן "מדבר במעשים" יציג את כל הבטחות הבחירות שהבטיחה התנועה ויושב הראש של המפלגה במהלך חמש השנים האחרונות, אשר התממשו כולן. אשש מגיע אל המערכה עם רשימת הישגים מפוארת ולמעשה קיומן של כל הבטחות הבחירות מהבחירות הקודמות, אותם יציג לאורך הקמפיין לתושבי העיר.