יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

אליצור "נוה -דוד" רמלה גברה על רמת השרון 77:87 - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אליצור "נוה -דוד" רמלה גברה על רמת השרון 77:87

דווקא ללא קלסי מיצ'ל, אליצור רמלה עושה רושם נכנסת לכושר. אחרי הניצחון המרשים בשבוע שעבר בטורקיה על קייסרי ביורוקאפ, החבורה של שירה העליון המשיכה השבוע ביום ראשון לגבור עם 77:87 על רמת השרון, במסגרת המחזור השלישי בליגת העל. זה היה משחק צמוד לאורך שלושה רבעים, לפני שהמארחת פתחה מבערים ובעיקר קיבלה שוב הופעת ענק מאמה קאנון. מי שנבחרה ביום חמישי האחרון לחמישיית השבוע ביורוקאפ, סיפקה ערב יוצא דופן של 32 נקודות, 9 ריבאונדים ומדד 42.

הצלחה גדולה לפרויקט שלום כתה א' של רוטרי רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

הצלחה גדולה לפרויקט שלום כתה א' של רוטרי רמלה

את הפרויקט המסורתי שלום כתה א' בחרו חברי מועדון רוטרי רמלה לבצע במתכונת שונה, מיוחדת ומרגשת. בגלל שלא הייתה אפשרות להוציא  אל הפועל את הפרויקט בתחילת שנת הלימודים בשל מגבלות הקורונה וחופשות החגים , הפרויקט יצא אל הפועל באיחור ובהצלחה רבה.

שב"כ פיענח את פיגועי ההצתה ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

שב"כ פיענח את פיגועי ההצתה ברמלה

הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל נעצר בתאריך 12/10/21 סלימאן כסאב, בן 29, תושב חאן יונס השוהה בישראל כשוהה בלתי חוקי. שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל יפעלו בנחישות לאיתור וסיכול של כל גורם אשר יפעל לערעור היציבות בערים המעורבות ולפגוע בביטחון המדינה.

88 נשים שורדות שואה מרשויות מקומיות שונות ובכללן גם עיריית רמלה - נהנו מיום כיף! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

88 נשים שורדות שואה מרשויות מקומיות שונות ובכללן גם עיריית רמלה - נהנו מיום כיף!

דניס קטורזה ניצולת שואה מטוניס , עלתה לארץ בשנת 1961 סיפור חייה של דניס שזור בקשיים ולכן המסר אותו ביקשה דניס להעביר הוא מסר לנשים – " אל תאמינו לבני זוג אלימים, הם לא משתנים אל תפחדו לקום וללכת אסור להישאר ולסבול". דניס מאד התרגשה במהלך הטקס המכובד שנערך  לכבודן ונהנתה ביחד עם שאר הגיבורות מכל תשומת הלב והפינוקים שהורעפו עליהן באותו היום.

מוטי אהרון נבחר למנכ"ל הגרעין התורני "עמיחי" ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מוטי אהרון נבחר למנכ"ל הגרעין התורני "עמיחי" ברמלה

בשעה טובה ולאחר תהליך ארוך ומקצועי של חברי הוועד המנהל נבחר מנכ"ל חדש לקהילת הגרעין התורני "עמיחי" ברמלה. מוטי אהרון, נשוי ואב לחמשה, מתגורר בעיר שדרות. מוטי בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים רבים בתחום הכלכלי, החברתי והזהות היהודית.

 אחרי 73 שנה: עצמותיו של חלל צה"ל טוראי מרטין דוידוביץ' ז"ל יובאו מצ'כיה לקבורה בישראל - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אחרי 73 שנה: עצמותיו של חלל צה"ל טוראי מרטין דוידוביץ' ז"ל יובאו מצ'כיה לקבורה בישראל

משלחת מיוחדת של אגף משפחות, הנצחה ומורשת במשרד הביטחון ואגף כוח האדם בצה"ל נמצאת השבוע בפראג, בירת צ׳כיה, על מנת להביא לקבורה בישראל את עצמותיו של חלל צה"ל, טוראי מרטין דוידוביץ' ז"ל. דוידוביץ' נהרג בתאונת אימונים בשנת 1948, במהלך קורס צניחה של הבריגדה הצ'כית, ומאז הוא קבור בבית העלמין היהודי החדש בפראג. למשלחת הצטרף גם רס"ר בן אביטן מרמלה.

התקדמות נוספת בפרויקט מסילת 431 – החלה חפירת מנהרה מסילתית סמוך לרמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

התקדמות נוספת בפרויקט מסילת 431 – החלה חפירת מנהרה מסילתית סמוך לרמלה

בימים האחרונים החלה רכבת ישראל בביצוע אחד הקטעים המורכבים במסגרת הפרויקט, הכולל חפירת מנהרה במחלף רמלה דרום, בסמוך לצומת כביש 40, באורך של כ-250 מטרים, וברוחב של כ- 18  מטרים, בתוכה יונחו בשלב מתקדם יותר שתי מסילות.