יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

אנרגיות של עשייה  או אנרגיות של בריחה  - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אנרגיות של עשייה  או אנרגיות של בריחה 

המאבק המתקרב על ראשות עיריית רמלה, נראה כמו קרב בין שני קצוות מאוד שונים אחד מהשני. מצד אחד ראש העיר המכהן מיכאל וידל, צעיר, אנרגטי, מלא ברוח עשייה מוכחת. מצד שני ראש העיר לשעבר יואל לביא שנטש את העיר בפתאומיות וכנראה מחפש איך למלא את זמנו הפנוי.

קבלת פנים זוועתית  ברמלה:"שהיטלר ישרוף אתכם, חבל שלא הפכו אתכם לסבון!" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

קבלת פנים זוועתית ברמלה:"שהיטלר ישרוף אתכם, חבל שלא הפכו אתכם לסבון!"

משפחה יהודית שעברה לפני כשבועיים לרמלה זכתה לקבלת פנים צורמת במיוחד מהתושבים הערבים המתגוררים בסמוך להם. בין היתר, צמיגי רכבם נוקבו פעמיים, ותושבים שברו את ידית דלת הכניסה לדירתם ותקעו מפתח שבור במנעול הדלת תוך השמעת צרחות ואיומים.

פעוט ננעל בשגגה ברכב ברמלה - מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

פעוט ננעל בשגגה ברכב ברמלה - מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

דוד צדוק - סגן מנהל מוקד ירושלים שענה לשיחה, הזעיק את המתנדבים ונשאר על הקו עד להגעתם. ניסים שרביט - סגן מנהל סניף רמלוד, יחד עם מתנדב הסניף, אמיר מסר, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, ללא גרימת נזק לרכב.

ארנון אברהם-מאמן אומנויות לחימה בינלאומי סיים את השנה עם 66 בוגרי לחימה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ארנון אברהם-מאמן אומנויות לחימה בינלאומי סיים את השנה עם 66 בוגרי לחימה

ביום חמישי האחרון נערכו בהיכל התרבות ברמלה, מבחני הדרגות השנתיים, ל- 66 חניכים מגיל שלוש שנים וחצי עד 77 שנה, רובם תושבי רמלה, אשר שקדו ולמדו את אומנות הלחימה הג'ו ג'יטסו עם המאמן סנסיי ארנון אברהם. המבחן התנהל בהשגחה ותחת עיניו הפקוחות של המאסטר מטי אלישיב דאן - 10, ראש השיטה ומאמן בינלאומי בכיר לאומנויות לחימה, שהינו מאמנו של ארנון. במבחן זה נבחנו החניכים בקפידה רבה, המבחן החל בחימום שכלל ריצה ממושכת, שכיבות סמיכה, כפיפות בטן, כפיפות ברכיים, ומתיחות ובהמשך תרגילים המדמים מצבי חניקה, שחרור מחניקות ותפיסות גוף וחביקות שונות.