יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

 רמלה חגגה את שבוע העלייה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

 רמלה חגגה את שבוע העלייה

 כמידי שנה, שבוע שעבר צוין ברחבי הארץ שבוע העלייה שנחגג ברמלה בסדרה של אירועים, המעלה על נס את העליות לארץ ישראל .מועדו נקבע בכנסת ב-2016 עקב סמיכותו לשבת בה קוראים בתורה את פרשת השבוע "לך לך" , העוסקת בתיאור קורות חייו של אברהם אבינו. החוק נועד לקדם את שילוב התרבויות השונות בחברה הישראלית על ידי הוקרת תרומתם של העולים למדינת ישראל במרוצת השנים ועד ימינו.

מיכאל וידל העניק תעודת הוקרה לחובש "איחוד הצלה" ארנון אברהם - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מיכאל וידל העניק תעודת הוקרה לחובש "איחוד הצלה" ארנון אברהם

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל העניק תעודת הוקרה לחובש ארגון "איחוד הצלה" ארנון אברהם מרמלה על פעילותו בעיר במהלך השנה ומתן סיוע מציל חיים לתושביה. הענקת התעודה התקיימה בלשכת ראש העיר במעמד מנכ"ל איחוד הצלה, הוענקה תעודת הוקרה לארנון אברהם. 

סיפורים ושירים בימי קורונה – "רמלה הבית שלנו" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

סיפורים ושירים בימי קורונה – "רמלה הבית שלנו"

דניאלה לבקוביץ, מנהלת ספריית בלפר: "בספריית בלפר אנו שוקדים ועמלים על מעורבות חברתית ותרבותית ויצירת קשר בין הקהילה לספרייה – בתי הספר, הגנים, המרכזים הקהילתיים והשכונות השונות והמגוונות. ברמלה פורחת קהילה קוראת, קהילה הנחשפת לתרבות משתנה ומעשירה. באמצעות הסיפורים שלכם למדנו כמה חשוב לחזק את הקהילה, ליצור קשרים חדשים בין הקהילות השונות ברמלה ולהיות ערבים זה לזה".

מצטייני הקריאה של רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מצטייני הקריאה של רמלה

ראש העיר, מיכאל וידל בירך את הילדים ואמר: "לקרוא ספר זה להיכנס לעולם דמיוני שבו אפשר לחוות מתח, דרמה, צחוק והרבה הנאה. אני גאה בתלמידים שמקדישים זמן רב לקריאה, אוהבים לקרוא ומבקרים בספרייה העירונית העומדת לרשותם. העירייה תמשיך לפתח את הספרייה העירונית כדי שבשנים הבאות יהיו לנו עוד הרבה מצטייני קריאה".