יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

 MedOne מקימה קמפוס של דטה סנטרים ברמלה  בהשקעה של מעל למיליארד וחצי ש"ח - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

MedOne מקימה קמפוס של דטה סנטרים ברמלה בהשקעה של מעל למיליארד וחצי ש"ח

MedOne מקימה בימים אלה קמפוס דטה סנטרס חדש ברמלה שיתפרש על פני 3 קומות תת קרקעיות בשטח של כ- 18,000 מ"ר, בהשקעה של כמיליארד וחצי ש"ח. הדטה סנטר הראשון יושק ברבעון האחרון של 2024 ויצטרף לארבעת המתקנים, הממוקמים בת"א, פ"ת, וקמפוס טירת הכרמל, שהינם מתקנים תת קרקעיים מאובטחים, ממוגנים וברמת השרידות גבוהה במיוחד.

חיבור בין המורים והתלמידים של אמית רמלה גם בימי החופשה! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חיבור בין המורים והתלמידים של אמית רמלה גם בימי החופשה!

תלמידי בית החינוך אמית רמלה, יצאו לאחרונה למחנה יחודי בצפון הארץ יחד עם המורים, ביוזמת רשת אמית ופורום מחנות הקיץ לישראל מיסודה של קרן גודמן. המטרה: חיבור משמעותי בין המורים לתלמידים, גם בחופש, אשר יוביל אותם להצלחה. המורים החליטו להקדיש ימים מהחופשה שלהם, להיות עם התלמידים לחזק את הקשר ולהעניק להם חווית מחנה, יחד עם ערך מוסף המשלב בילוי וכיף תוך הגברת הביטחון העצמי, אחריות חברתית, עבודה קבוצתית ורכישת כישורי מנהיגות.

טקס סיום לבוגרי תכנית "נושמים לרווחה" לשנת 2023 של מרכז עוצמה ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

טקס סיום לבוגרי תכנית "נושמים לרווחה" לשנת 2023 של מרכז עוצמה ברמלה

ברמלה פועלת תכנית הדגל של המרכז בתחום הפרטי התכנית "נושמים לרווחה", תכנית ליווי של בין שנה לשנתיים שבה המשתתפים מתמקדים בשיפור מיצוי הזכויות, התעסוקה וניהול כלכלת המשפחה שלהם במטרה ליצור שינוי במצבן באמצעות הקמת מערך מענים ייעודי.

צובעים את הכבישים: החלו עבודות לסימוני כבישים ברחבי העיר רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

צובעים את הכבישים: החלו עבודות לסימוני כבישים ברחבי העיר רמלה

בימים אלה מתבצעות עבודות לצביעת מאות סימוני כביש ברחבי רמלה, תוך מתן דגש על קירבה למוסדות החינוך. הצביעה כוללת מלבד סימני דרך כדוגמת מעברי חצייה גם צביעת שפתיי המדרכה בכחול-לבן, צהוב אדום ואדום לבן במידת הצורך. העבודות מתבצעות על-ידי מספר צוותים שעובדים במקביל על מנת לסיים את חידוש הסימונים ברחבי העיר בהקדם.