יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" מס' 386 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" מס' 386

כנסו כנסו לגיליון 386, גיליון יום העצמאות בו תוכלו לקרוא על בחירתו של גיל חדד לתפקיד סגן ראש העיר לוד, גם תוכלו לראות מי התנגד ומי תמך, קיראו על האטרקציה החדשה של גוש דן שנבנית בקדמת ניר צבי, על המעצבת שלומית אזרד ועל השתתפותה בתצוגה האופנה הארצית קורנית, על הרב שנרב שישיא משואה בטקס יום העצמאות המרכזי בהר הרצל, על מסיבות המימונה ברחבי האזור, על 9 מתושבי לוד שתרמו כליות, כמו כן, תוכלו לקרוא את מדורם הרכילותי והעסיסי של מקס ומוריס.

גיליון "רמלוד פלוס" מס' 781 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון "רמלוד פלוס" מס' 781

​​​​​​​המהדורה המודפסת של עיתון ״רמלוד פלוס״ כבר נמצאת כאן! המערכת של היישומון ״רמלודנט-באר יעקב״ יודעת לנצל את היתרונות הדיגטליים כדי להקדים ולהוציא לאור את המהדורה הדו-שבועית של העיתון ״רמלוד פלוס״, וזה לא הפלוס היחיד של הגיליון. הפעם פרסמנו גם מדור מיוחד ומרנין של "מקס ומוריס", קריאה מהנה!

גיליון דיגיטלי מס' 780 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי מס' 780

​​​​​​​המהדורה המודפסת של עיתון ״רמלוד פלוס״ כבר נמצאת כאן! המערכת של היישומון ״רמלודנט-באר יעקב״ יודעת לנצל את היתרונות הדיגטליים כדי להקדים ולהוציא לאור את המהדורה הדו-שבועית של העיתון ״רמלוד פלוס״, וזה לא הפלוס היחיד של הגיליון. הפעם פרסמנו את סיפוריהם של "אנשי השנה" מאזורנו, קריאה מהנה!