יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 845 כדי לקרוא על תוכנית ההבראה של יורם מרציאנו לעיר לוד, על אנרגיות העשייה של מיכאל וידל המועמד המוביל ברמלה, על ההישגים של יאיר רביבו בלוד, על התוכניות של משה בונפיל והנבחרת שלו למועצת העיר לוד, על פרשת השבוע ״כי תצא״, את הבשורה החשובה לתושבי ״עמיחי״ בעיר רמלה, את מדור הספורט ועל 66 מחניכיו של המאמן אומניות הלוחמה, ארנון אברהם שעברו את מבחני הדרגות השנתיים, זאת ועוד בגיליון הדיגיטלי בקישור הבא:

"רמלודפלוס" כבר כאן!!! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

"רמלודפלוס" כבר כאן!!!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 844, בו תוכלו לקרוא על מערכת הבחירות באזורנו, שעולה שלב ולקבל תשובות מדוע רמלה חייבת ממשלה מאחורי ראש העיר? על הצגת העשייה של יאיר רביבו ותנופת הפיתוח בלוד, על חוסר ההתנצלות של מרציאנו והאשמות הכבדות שלו. על הרשימה החדשה של הדר מילר להתמודדות למועצת העירייה בלוד. על הקאנטרי החדש בגני אביב. על קבוצת הנוער ״הפועל לוד" בכדורגל שתיקרא ע״ש ניקי מיכאלי ז״ל. על מתחם הנינג’ה בלוד ועוד.

גיליון דיגיטלי של"רמלודפלוס" מס' 843 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של"רמלודפלוס" מס' 843

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 843, בו תוכלו לקרוא על המהפכה אותה מוביל רביבו בעיר לוד, על האיחוד מאחורי מיכאל וידל לראשות בעיר רמלה, על הסטודיו לריקוד של תמי מיכאלי בן דוד ועל ההפקה שהרימה, על הקורסים וימי הכשרה ללא הפסקה לוועדי עובדים ולחברי ההסתדרות במרחב השפלה, את מדור הספורט ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״…. זאת ועוד בגיליון למטה ובקישור:

כעת הזמן לקרוא את הגיליון הדיגיטלי - "רמלודפלוס" מס' 841 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

כעת הזמן לקרוא את הגיליון הדיגיטלי - "רמלודפלוס" מס' 841

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 841, בו תוכלו לקרוא על הפיצוץ והקרע בסניף הליכוד בלוד, על האיומים ועל התלונות, על שריוני נשים אצל המעומדים רביבו ומרציאנו, על התמיכה פה אחד בליכוד במעומד וידל לראשות העיר ברמלה, על קורסים והעצמת נשים בהסתדרות ובנעמת במרחב השפלה, את מדור הספורט, המדור הרכילותי הכי עסיסי ״מקס ומוריס״ ועוד….

כעת הזמן לקרוא את "רמלודפלוס" מס' 841 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

כעת הזמן לקרוא את "רמלודפלוס" מס' 841

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 841 כדי לקרוא על מערכת הבחירות המוניציפאליות שמעלה הילוך, על הדרישה של יאיר רביבו מחברי ועדת הכנסת לביטחון לאומי, על סניף אקי״ים לוד-שוהם שהגשים חלום על התיאטרון לילדים בעלי צרכים מיוחדים, על ההישג של האחים רביבו, על פרשת השבוע ״בלק״, על הטקס שנערך לזכרו של דסטאו ביסט ז״ל, שנפל בעת מאורעות ״שומר החומות״, על סיגל מלול יועצת הנדל״ן שפרסה כנפיים, את מדור הספורט המורחב, את המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ ובו תוכלו לקרוא מי קיבל את הבשורה על הצבתו בראש הרשימה מפי ראש הממשלה. על הראיון של יואל לביא באולפני "ברדוגו לייב״, על חזון המציאות המדומה לבתי ספר בבאר יעקב, במי תומכת מפלגת ש״ס ברמלה, ועל הפינוקים של דני כהן יו"ר ועד עובדי עיריית לוד בגיבושון לעובדי העירייה זאת ועוד…

גיליון דיגיטלי-"רמלודפלוס" מס' 840 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי-"רמלודפלוס" מס' 840

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 840 , בו תוכלו לקרוא על ג׳ומעה אזברגה, תושב העיר לוד, שינסה לעשות היסטוריה כראש העיר הערבי הראשון בלוד. על הבולדוזר משה בונפיל שחוזר לזירה הפוליטית ומצהיר על כוונותיו. על המסע המרגש והמטלטל לפולין של הסתדרות מרחב השפלה. על יעקב אשטמקאר שיוצא בקריאה נרגשת לתושבי שכונת גבעת הזיתים בלוד להתאחד ולבחור מתמודד למועצת העיר לוד מטעמם ולקדם את השכונה. על החלטת הוועדה המחוזית לתת תוקף להקמת מרכז עסקים חדש לעיר רמלה, בו יוקמו בתי מלון, חנויות ומגורים. את מדור הספורט המורחב ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ ובו תגלו האם סגן ראש עיריית רמלה אברהם דז׳ורייב יתמודד גם על ראשות העיר רמלה? האם דני כהן, יור ועד עובדי עיריית לוד ירוץ בבחירות בלוד? על הזכייה הכפולה של העיר החדשה באר יעקב, על הסבא והסבתא החדשים מבאר יעקב, מי הוא ה"מרואיין בהפתעה"? ועוד…

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 837 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 837

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ לכבוד ל״ג בעומר מספר 837, ובו תוכלו לקרוא על ניקי מיכאלי ז״ל, מהאישיים המשפיעים ביותר על התרבות והספורט בלוד שהלך לעולמו. על משלחת מהעיר התאומה מרס שביקרה ברמלה. על עצירתם של עשרות עברייני נשק וסמים שנעצרו בלוד ע״י סוכן סמוי. על אלופת המדינה ״אליצור רמלה״ לשנת 2023. את מדור הספורט ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ זאת ועוד ועוד…. בברכת שבת שלום ול״ג בעומר שמח ובטוח

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" כבר כאן, קריאה נעימה! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" כבר כאן, קריאה נעימה!

כנסו כנסו לגיליון רמלוד פלוס מספר 836, גיליון חגיגי לרגל יום העצמאות ה75 של מדינת ישראל ובו תוכלו לקרוא על אירוע יום הזיכרון לחללי צה״ל ואת אירועי יום העצמאות בערים לוד, רמלה ובאר יעקב. את הראיון עם ניסים גוזלן, המנוע שעומד מאחורי התפתחותה והישגיה חסרי התקדים של באר יעקב. את הראיון עם מאור אשש שלאחר שכיהן כ-4 שנים מוצלחות כסגן ראש העיר רמלה, הוא נבחר בשנה האחרונה לתפקיד יו״ר המועצה הדתית רמלה. ראיון עם נועם ששון, שבדרכי נועם מסכם קדנציה מצויינת. את הראיון עם יורם מרציאנו, מי שמתמודד לראשות העיר לוד. על בני לוטן יו״ר איגוד גמלאי רכבת ישראל שהצליח להשיג מהאוצר 6 מיליון ₪ לפנסיה של גמלאי רכבת ישראל. על שוק השכירות הרותח ברמלה ולוד, את מדור הספורט, את פרשת השבוע ועוד ועוד… חג עצמאות שמח!