יום שלישי, 25 ביוני 2024, י"ט סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" מס' 850 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלודפלוס" מס' 850

כנסו לגיליון מספר 850 של עיתון "רמלוד פלוס" לחג החנוכה, שתוכלו לקרוא על חוסר הפיתוח בשכונת ״נופי בן שמן״ בלוד, שלמרות שהדירות בחלק מהבניינים מוכנות למסירה הם לא יכולים להיכנס. על המיזם התנדבותי ומקסים של המאפרת קארין אלדן לנשים שמתחתנות במלחמה. על חתונה מרגשת של זוג קצינים מבסיס שורה שנישאו בעירייתה של לוד. על הפרשת חלה מבני הנוער של לוד לזכרה של סמלת אושר ברזילי הי״ד שנרצחה ב7/10. על מנדבת מד״א מלוד שהצילה תושב רמלה בנפילת רקטה. על משרתי מילואים מפעילים שזכאים להנחה בארנונה ברמלה. על פתיחת מתקן קליטה בתיכון נווה רם בבאר יעקב. על מופע לילדי ונשות המילואימניקים בבאר יעקב ועוד ועוד בגיליון זה ובקישור הדיגיטלי הבא:

גיליון דיגיטלי של רמלודפלוס מס' 849 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של רמלודפלוס מס' 849

כנסו לעיתון ״רמלוד פלוס״, מספר 849, גיליון חגיגי ומיוחד לכבוד השנה החדשה הבאה עלינו לטובה ובו תקראו ראיונות חגיגיים עם: ראש עיריית באר יעקב, האיש שבנה עיר - מר ניסים גוזלן עם ראש עיריית רמלה - מר מיכאל וידל שמסכם חמש שנים של עשייה. ראיון עם ראש המועצה האזורית שדות דן - דוד יפרח, שמבטיח להגדיל את הכנסות המועצה לטובת התושבים, ולמען הדור הצעיר והחינוך. בשעה טובה קמפיין הבחירות של הליכוד ויאיר רביבו בלוד יצא לדרך. ראיון עם יורם מרציאנו שמתמודד לראשות העיר לוד, ומאחל שהשנה תהיה שנה פורצת דרך. ראיון עם אברהם דז׳ורייב מי שמתמודד ברמלה לראשות העיר ומבטיח כי יפעל להחזיר לרמלה את המעמד כעיר מחוז. ראיון עם משה בונפיל המתמודד למועצת העיר לוד, ועוד כתבות מעניינות.

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 848 כבר כאן! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של "רמלודפלוס" מס' 848 כבר כאן!

חזרנו בכוחות מחודשים, מוזמנים להיכנס לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 848, בו תוכלו לקרוא על החתונה בעת מלחמה, על הפעילות ועידכונים של עיריית רמלה, לוד ובאר יעקב בעיתות מלחמה, על הסיוע ליישובי העוטף וציון שלושים לאבל הלאומי, את פרשת השבוע, את מדור הספורט ואת הטור של עו״ד קרן לוי ״בעצות משפטיות לחיים״ זאת ועוד בקישור כאן למטה:

הגיליון הדיגיטלי "רמלודפלוס" נמצא כאן בשבילך! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

הגיליון הדיגיטלי "רמלודפלוס" נמצא כאן בשבילך!

כנסו לגיליון חג סוכות של ״רמלוד פלוס״ מספר 847 בו תוכלו לקרוא את ריאיון החג עם, יעקב אטרקצ׳י, הבעלים ומנכ״ל חברת ״אאורה״, על ״אני מאמין״ שלו בערים לוד ורמלה, על פרוייקטים של ״בינוי ופינוי״, את הטיפים ואת הפתרונות לצעירים מחוסרי דיור. עוד תוכלו לקרוא על תכנית העבודה של מיכאל וידל - ראש עיריית רמלה לחמש השנים הבאות. את האחדות ולכידות סביב יאיר רביבו - ראש עיריית לוד. את פרשת השבוע ״אושפיזין״ מאת הרב שמואל כהן. על העשייה ללא הפסקה של משה בונפיל - המועמד למועצת עיריית לוד ועל הרשימה של ״לוד שלנו״ בראשות הדר מילר ורפי יקותיאל, אשר מקבלת מנדט נוסף ע״פ הסקרים. זאת ועוד בקישור הבא:

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון "רמלודפלוס" כבר כאן, מוכן לקריאה!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 845 כדי לקרוא על תוכנית ההבראה של יורם מרציאנו לעיר לוד, על אנרגיות העשייה של מיכאל וידל המועמד המוביל ברמלה, על ההישגים של יאיר רביבו בלוד, על התוכניות של משה בונפיל והנבחרת שלו למועצת העיר לוד, על פרשת השבוע ״כי תצא״, את הבשורה החשובה לתושבי ״עמיחי״ בעיר רמלה, את מדור הספורט ועל 66 מחניכיו של המאמן אומניות הלוחמה, ארנון אברהם שעברו את מבחני הדרגות השנתיים, זאת ועוד בגיליון הדיגיטלי בקישור הבא:

"רמלודפלוס" כבר כאן!!! - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

"רמלודפלוס" כבר כאן!!!

כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 844, בו תוכלו לקרוא על מערכת הבחירות באזורנו, שעולה שלב ולקבל תשובות מדוע רמלה חייבת ממשלה מאחורי ראש העיר? על הצגת העשייה של יאיר רביבו ותנופת הפיתוח בלוד, על חוסר ההתנצלות של מרציאנו והאשמות הכבדות שלו. על הרשימה החדשה של הדר מילר להתמודדות למועצת העירייה בלוד. על הקאנטרי החדש בגני אביב. על קבוצת הנוער ״הפועל לוד" בכדורגל שתיקרא ע״ש ניקי מיכאלי ז״ל. על מתחם הנינג’ה בלוד ועוד.