יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי

הגיליון הדיגיטלי של "רמלוד-פלוס" מס' 805 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

הגיליון הדיגיטלי של "רמלוד-פלוס" מס' 805

כנסו לגיליון 805 של עיתון ״רמלוד פלוס״, ובו תוכלו לקרוא על: הבקו״ם החדש ברמלה, על המלגות שמעניקה מועצת שדות דן לסטודנטים שלה. מה קרה בישיבת הוועדה לבטחון פנים בכנסת ועל בקשתו של ראש העיר רביבו, על מוזיאון הפסיפס שייפתח בפסח השנה. על עיריית באר יעקב שהקצתה למעלה ממאה מיליון ₪ לחינוך לשנת 2022 ואת מדור הרכילות העסיסי "מקס ומוריס."

הגיליון הדיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 798 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

הגיליון הדיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 798

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 798 ובו תוכלו לקרוא על ההצלחה המסחררת של מיכאל וידל בפסטיבל עיר עולם החמישי, על חודש המודעות לסרטן השד ברמלה, על הדיון שנערך בכנסת לשדולת הערים המעורבות ועל חזונו של רביבו. על הפגישה המרובעת בין רביבו, הרוש מ״מ ואטיאס עם מנכ״ל משרד ראש הממשלה, בה דנו על החזרת העיר למסלול של צמיחה והצלחה ואת מדור "מקס ומוריס", המדור הכי חם באזור.

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 797 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 797

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 797, גיליון מיוחד ליום כיפור, ובו תוכלו לקרוא על חשבון הנפש של יורם מרציאנו ליום כיפור, על גל גבריאל - מהנדסת העיר החדשה של לוד ועל הידע המקצועי וההתמחות שהיא מביאה לעיר לוד כאחת מהערים עם המהפך האורבני הגדול ביותר בארץ, על פסטיבל עיר עולם רב תרבותי של מוסיקה, מחול, תיירות וקולינריה החוה״מ סוכות. עוד תוכלו לקרוא על שם מי נקראה הכיכר החדשה ברמלה, האם מסתמן איחוד בין הפועל לוד לבני לוד ואיזה תוכניות חלל יש לעיר לוד?

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796

גיליון חגיגי לקראת ראש השנה ובו תוכלו לקרוא במי בחר עיתוננו ״רמלוד פלוס״ ואפליקציית ״רמלודנט באר יעקב״ לאיש השנה. עוד תוכלו לקראו את הראיון עם ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן, לאחר שהפך בעשר אצבעותיו את היישוב לעיר ואם בישראל, קראו כיצד יורם מרציאנו, מחזיר את השפיות ללוד, על מנהיג המהפכה דני כהן- יו״ר ועד עובדי עיריית לוד ועל תרומתו הרבה למען העובדים בעירייה, על עצרת ההתעוררות בבאר יעקב במלאת שנה לפטירתה של סימה טל - אימו של שימי טל, בנוסף קראו את סיכום שנת תשפ״א בספורט המקומי, וקבלו טיפים משפטיים לחיים מאת עו״ד קרן לוי זאת ועוד במהדורה המורחבת שלנו: