יום שבת, 03 ביוני 2023, י"ד סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796

גיליון חגיגי לקראת ראש השנה ובו תוכלו לקרוא במי בחר עיתוננו ״רמלוד פלוס״ ואפליקציית ״רמלודנט באר יעקב״ לאיש השנה. עוד תוכלו לקראו את הראיון עם ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן, לאחר שהפך בעשר אצבעותיו את היישוב לעיר ואם בישראל, קראו כיצד יורם מרציאנו, מחזיר את השפיות ללוד, על מנהיג המהפכה דני כהן- יו״ר ועד עובדי עיריית לוד ועל תרומתו הרבה למען העובדים בעירייה, על עצרת ההתעוררות בבאר יעקב במלאת שנה לפטירתה של סימה טל - אימו של שימי טל, בנוסף קראו את סיכום שנת תשפ״א בספורט המקומי, וקבלו טיפים משפטיים לחיים מאת עו״ד קרן לוי זאת ועוד במהדורה המורחבת שלנו:

גיליון דיגיטלי של רמלוד פלוס מס' 792 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי של רמלוד פלוס מס' 792

כנסו כנסו לגיליון רמלוד פלוס מספר 792, בו תוכלו לקרוא על המקום הכי מומלץ לרכישת מט״ח לקראת החופשה שלכם בחו"ל. על בית האבות נווה שבא המהווה בית חם ל- 170 דיירים ודיירות. המקום הכי בטוח להוריכם, על ההתכוננות לקראת סבב ב׳ של הקורונה באזורנו. על ההכנות והרכש החדש של אליצור רמלה, את הראיון הראשון והבלעדי עם יו״ר ביתר רמלה - יוסי דהן.  את המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ זאת ועוד במהדורה המצורפת :

גיליון דיגיטלי "רמלוד  פלוס" מס' 791 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 791

כנסו כנסו לגיליון "רמלוד פלוס" מספר 791, בו תוכלו לקרוא על משחק הכסאות בפוליטיקה המקומית, על החנות הקטנה והמגניבה של ליקי, על חידוש הפעילות של גמלאי ההסתדרות, על מכתב התודה מראש עיריית לוד יאיר רביבו לראש הממשלה היוצא בנימין נתניהו, על ועידת הנדל״ן בה השתתף מיכאל וידל ראש עיריית רמלה ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״

גיליון רמלוד פלוס מס' 790 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון רמלוד פלוס מס' 790

כנסו כנסו לגיליון 790, גיליון מיוחד המצורף מוסף מיוחד ובו ראיון נרחב עם ראש העיר מיכאל וידל וראיון עם עדנאן ג׳ארושי ראש הווקף ברמלה. קראו כיצד הצליח ראש עיריית רמלה ושותפים בהנהגת כל המגזרים, לשמור על הדו קיום ועל החיים המשותפים. קראו כיצד ההנהגה בראשות וידל תפקדה והצליחה בתבונה רבה למנוע התדרדרות היחסים בין תושבי העיר יהודים וערבים, כמו כן, קראו על התיירות ברמלה, על ביקורו של יו״ר ההסתדרות בלוד וברמלה, על כנס וועדי העובדים של ההסתדרות במרחב השפלה, על מרכז המשקאות ביד רמב״ם ועל המחירים המטורפים, על הזמנתו של נשיא המדינה החדש על ידי ראש לוד יאיר רביבו ועל מנהלות בתי הספר בלוד העוסקות בחינוך לכבוד הדדי זאת ועוד....

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" מס' 386 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט באר יעקב

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" מס' 386

כנסו כנסו לגיליון 386, גיליון יום העצמאות בו תוכלו לקרוא על בחירתו של גיל חדד לתפקיד סגן ראש העיר לוד, גם תוכלו לראות מי התנגד ומי תמך, קיראו על האטרקציה החדשה של גוש דן שנבנית בקדמת ניר צבי, על המעצבת שלומית אזרד ועל השתתפותה בתצוגה האופנה הארצית קורנית, על הרב שנרב שישיא משואה בטקס יום העצמאות המרכזי בהר הרצל, על מסיבות המימונה ברחבי האזור, על 9 מתושבי לוד שתרמו כליות, כמו כן, תוכלו לקרוא את מדורם הרכילותי והעסיסי של מקס ומוריס.