יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי

הגיליון הדיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 798 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

הגיליון הדיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 798

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 798 ובו תוכלו לקרוא על ההצלחה המסחררת של מיכאל וידל בפסטיבל עיר עולם החמישי, על חודש המודעות לסרטן השד ברמלה, על הדיון שנערך בכנסת לשדולת הערים המעורבות ועל חזונו של רביבו. על הפגישה המרובעת בין רביבו, הרוש מ״מ ואטיאס עם מנכ״ל משרד ראש הממשלה, בה דנו על החזרת העיר למסלול של צמיחה והצלחה ואת מדור "מקס ומוריס", המדור הכי חם באזור.

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 797 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 797

כנסו כנסו לגיליון ״רמלוד פלוס״ מספר 797, גיליון מיוחד ליום כיפור, ובו תוכלו לקרוא על חשבון הנפש של יורם מרציאנו ליום כיפור, על גל גבריאל - מהנדסת העיר החדשה של לוד ועל הידע המקצועי וההתמחות שהיא מביאה לעיר לוד כאחת מהערים עם המהפך האורבני הגדול ביותר בארץ, על פסטיבל עיר עולם רב תרבותי של מוסיקה, מחול, תיירות וקולינריה החוה״מ סוכות. עוד תוכלו לקרוא על שם מי נקראה הכיכר החדשה ברמלה, האם מסתמן איחוד בין הפועל לוד לבני לוד ואיזה תוכניות חלל יש לעיר לוד?

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של "רמלוד פלוס" - גיליון מס' 796

גיליון חגיגי לקראת ראש השנה ובו תוכלו לקרוא במי בחר עיתוננו ״רמלוד פלוס״ ואפליקציית ״רמלודנט באר יעקב״ לאיש השנה. עוד תוכלו לקראו את הראיון עם ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן, לאחר שהפך בעשר אצבעותיו את היישוב לעיר ואם בישראל, קראו כיצד יורם מרציאנו, מחזיר את השפיות ללוד, על מנהיג המהפכה דני כהן- יו״ר ועד עובדי עיריית לוד ועל תרומתו הרבה למען העובדים בעירייה, על עצרת ההתעוררות בבאר יעקב במלאת שנה לפטירתה של סימה טל - אימו של שימי טל, בנוסף קראו את סיכום שנת תשפ״א בספורט המקומי, וקבלו טיפים משפטיים לחיים מאת עו״ד קרן לוי זאת ועוד במהדורה המורחבת שלנו:

גיליון דיגיטלי של רמלוד פלוס מס' 792 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי של רמלוד פלוס מס' 792

כנסו כנסו לגיליון רמלוד פלוס מספר 792, בו תוכלו לקרוא על המקום הכי מומלץ לרכישת מט״ח לקראת החופשה שלכם בחו"ל. על בית האבות נווה שבא המהווה בית חם ל- 170 דיירים ודיירות. המקום הכי בטוח להוריכם, על ההתכוננות לקראת סבב ב׳ של הקורונה באזורנו. על ההכנות והרכש החדש של אליצור רמלה, את הראיון הראשון והבלעדי עם יו״ר ביתר רמלה - יוסי דהן.  את המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״ זאת ועוד במהדורה המצורפת :

גיליון דיגיטלי "רמלוד  פלוס" מס' 791 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון דיגיטלי "רמלוד פלוס" מס' 791

כנסו כנסו לגיליון "רמלוד פלוס" מספר 791, בו תוכלו לקרוא על משחק הכסאות בפוליטיקה המקומית, על החנות הקטנה והמגניבה של ליקי, על חידוש הפעילות של גמלאי ההסתדרות, על מכתב התודה מראש עיריית לוד יאיר רביבו לראש הממשלה היוצא בנימין נתניהו, על ועידת הנדל״ן בה השתתף מיכאל וידל ראש עיריית רמלה ואת המדור הרכילותי העסיסי של ״מקס ומוריס״

גיליון רמלוד פלוס מס' 790 - גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס ברמלוד נט

גיליון רמלוד פלוס מס' 790

כנסו כנסו לגיליון 790, גיליון מיוחד המצורף מוסף מיוחד ובו ראיון נרחב עם ראש העיר מיכאל וידל וראיון עם עדנאן ג׳ארושי ראש הווקף ברמלה. קראו כיצד הצליח ראש עיריית רמלה ושותפים בהנהגת כל המגזרים, לשמור על הדו קיום ועל החיים המשותפים. קראו כיצד ההנהגה בראשות וידל תפקדה והצליחה בתבונה רבה למנוע התדרדרות היחסים בין תושבי העיר יהודים וערבים, כמו כן, קראו על התיירות ברמלה, על ביקורו של יו״ר ההסתדרות בלוד וברמלה, על כנס וועדי העובדים של ההסתדרות במרחב השפלה, על מרכז המשקאות ביד רמב״ם ועל המחירים המטורפים, על הזמנתו של נשיא המדינה החדש על ידי ראש לוד יאיר רביבו ועל מנהלות בתי הספר בלוד העוסקות בחינוך לכבוד הדדי זאת ועוד....