יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ראש עיריית באר יעקב מציג:  פתיחת שנת לימודים ונבחרת חלומית! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ראש עיריית באר יעקב מציג: פתיחת שנת לימודים ונבחרת חלומית!

מוסדות חינוך מפוארים מצוידים בריהוט ועזרי לימוד טכנולוגים ברמה הגבוהה ביותר, קיבלו את 7,650 תלמידי הגנים ובתי הספר בעיר העתיד שכבר עכשיו הפכה לאחת המבוקשות בארץ. לכבוד המאורע ולרגל ראש השנה קיימנו ראיון עם המנצח הגדול של תזמורת העשייה, ראש העיר ניסים גוזלן שבנוסף הציג השבוע את נבחרת החלומות שלו לבחירות למועצת העיר.

ניסים גוזלן: "באר יעקב מובילה חינוך מצויין!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן: "באר יעקב מובילה חינוך מצויין!"

כפר הנוער הוקם בשנת 1953 ופועל כבר 70 שנים למען בני הנוער, כפר הנוער כולל ביה”ס על אזורי שש שנתי המתמחה בלמידה רב תחומית חברתית בהנדסה, טכנולוגיה וחקלאות בת קיימא. בית הספר מצטיין בקליטת עליה (כ33% עולים חדשים מכלל תלמידי הכפר), ואליו מגיעים תלמידים מבאר יעקב וכל אזור השפלה. בית הספר עומד על כ90% זכאות לתעודת בגרות וזכה בהצטיינות מטעם משרד החינוך שנתיים ברציפות. צוות המורים של בית הספר מתאפיין בבוגרים אשר התחנכו בבית הספר וחזרו אליו כמורים.

שריפה פרצה הבוקר במועדון דיירים בבניין בן 12 קומות בבאר יעקב  - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

שריפה פרצה הבוקר במועדון דיירים בבניין בן 12 קומות בבאר יעקב 

 צוותי כיבוי של תחנת איילון בפיקודו של רב רשף עירון הירשפלד פעלו הבוקר (שבת)  בשריפת מועדון דיירים בבאר יעקב,  בבניין בן 12 קומות.  הצוותים הגיעו למקום האירוע זיהו את העשן הכבד ומייד פרסו קווי תקיפה וחתרו למגע עם הבעירה בקומה ה1,  מוקד הבעירה היה המזגן במועדון והעשן הכבד השפיע על כל דירות הבניין . במקביל הצוותים סרקו את המבנה לשלילת לכודים/פצועים במקום.  האירוע הסתיים ללא לכודים אך עם נזק רב נגרם לבניין.