יום ראשון, 02 באוקטובר 2022, ז' תשרי ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן:  "חוגגים את ראש השנה לראשונה כעיר ואם בישראל!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן: "חוגגים את ראש השנה לראשונה כעיר ואם בישראל!"

באר יעקב ממשיכה לשבור שיאי ביקוש והפיתוח המואץ בשכונות החדשות יביא להגדלת העיר החדשה בעוד אלפי משפחות צעירות. ראש העיר ניסים גוזלן, מי שמנצח על מקהלת העשייה, הבניה, הפיתוח, החינוך והקהילה, מבטיח להמשיך בתנופה ולהפוך את באר יעקב שלו לעיר הכי מבוקשת בישראל. ריאיון חגיגי עם ניסים גוזלן - ראש עיריית באר יעקב:

אירית דורון-מנהלת חדשה לביה"ס אילנות רשב"י בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

אירית דורון-מנהלת חדשה לביה"ס אילנות רשב"י בבאר יעקב

אירית דורון: "אני מודה לבורא עולם על הזכות להגיע לבאר יעקב למשפחת אילנות רשב"י", אני רואה כשליחות להעמיד דורות של תלמידי חכמים. אני מאמינה שתפקידנו כמחנכים לפתח בתלמידינו חוסן נפשי, אמונה בכישוריהם ויכולותיהם להתמודד עם כל מה שיגיע לפתחם."

שריפה פרצה במקלם בביה"ס יוהנה ז'בוטינסקי בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

שריפה פרצה במקלם בביה"ס יוהנה ז'בוטינסקי בבאר יעקב

צוותים של תחנת איילון בפיקודו של רב רשף ניסים אליעזר פועלים כעת בשריפת מקלט בבית ספר יוענה זבוטינסקי בבאר יעקב.      הצוותים הגיעו למקום האירוע וזיהו עשן שחור כבד מהמקלט מיד פרסו קווי תקיפה וכרגע חותרים  למגע עם הבעירה.  אין לכודים במקום, לוחמי האש השתלטו על הדליקה.

3 שב"ח נעצרו בשבת בחשד לפריצת כלי רכב בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

3 שב"ח נעצרו בשבת בחשד לפריצת כלי רכב בבאר יעקב

המשטרה חשפה בסופ"ש בבאר יעׁקב, במסגרת אכיפה ממוקדת למניעת עבירות רכוש ועפ"י האסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז נגד מחוללי פשיעה, חוליה של 3 שב"ח עם ציוד ממוחשב לפריצת כלי רכב, כשבחיפוש על גופם תפסו סכין המוסלקת באופן ייחודי בתוך חגורת עור.

בבאר יעקב מובילים חינוך מצויין! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בבאר יעקב מובילים חינוך מצויין!

ראש העיר ניסים גוזלן שמח לקבל את נתוני משרד החינוך לגבי אחוז הזכאים לבגרות מקרב תלמידי התיכון בישוב. "מעל ל 90% זכאים לבגרות בבאר יעקב, זוהי תעודת כבוד לישוב כולו. זה לא סוד שעוד טרם בחירתי לראשונה לתפקיד ראש המועצה ובהמשך לראשות העירייה, הצהרתי שאני שם בראש סדרי העדיפויות אצלי את הנושא של חינוך ילדי באר יעקב."

בבאר יעקב נורתה היום (רביעי) אבן פינה לקראת בניית תחנת כיבוי אש - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בבאר יעקב נורתה היום (רביעי) אבן פינה לקראת בניית תחנת כיבוי אש

בטקס חגיגי הונחה היום (ד') אבן הפינה לתחנת הכיבוי החדשה באר יעקב.  הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, נציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר אייל כספי, ראש עיריית באר יעקב ניסים גוזלן, מפקד מחוז מרכז טפסר רוני קדם, מפקד תחנת איילון טפסר/משנה אורן שישיצקי ,מכובדים,  מפקדים, ולוחמי אש.