יום שלישי, 07 בפברואר 2023, ט"ז שבט ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן לבן גביר: "אנחנו עיר של 35 אלף תושבים. במקום 100 שוטרים יש לנו רק 10"! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן לבן גביר: "אנחנו עיר של 35 אלף תושבים. במקום 100 שוטרים יש לנו רק 10"!

ראש העיר באר יעקב, ניסים גוזלן, וסגנו ג'קי גונגורדי, החלו אתמול להגביר את העשייה למען העמקת ביטחון הפנים ברחבי העיר , בעיקר באתרי הבנייה. כמו כן נעשתה פנייה לשר לביטחון לאומי, להקים תחנת משטרה ולהגדיל את מספר השוטרים בעיר ההולכת וגדלה.

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים יריב לוין וצמרת הממשלה הגיעו לשימי טל בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים יריב לוין וצמרת הממשלה הגיעו לשימי טל בבאר יעקב

אירוע חסר תקדים התקיים אתמול (רביעי) בערב, בבית הכנסת "בני ישראל" בבאר יעקב.  האירוע נערך תחת אבטחה כבדה עקב השתתפותם של שרים וחברי כנסת באזכרה במלאת אחד עשר חודשים לפטירתו של אביו של שימי טל,  גרשון טל ז"ל.  

בבאר יעקב לא שוכחים  את אילן רמון ז"ל  - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בבאר יעקב לא שוכחים את אילן רמון ז"ל 

ניסים גוזלן: "סיפורו של טייס החלל הראשון של מדינת ישראל, אילן רמון ז"ל והמורשת שהותיר אחריו ראוי ורצוי שילמדו בכל מוסדות החינוך בארץ וישמשו דוגמה למסירות, הקרבה ואהבת המולדת. זכינו לארח בפתיחת ביה"ס "אילן רמון", את אישתו רונה ז"ל וילדיהם אסף ז"ל, טל, יפתח ונועה. במשך השנים מתקיימים בבית הספר מיזמים רבים העוסקים בהנצחת זכרו ומורשתו של רמון ז"ל כולל השתתפות וזכיות במקום הראשון בחידון היוקרתי לחקר החלל שמתקיים על ידי משרד החינוך. אני מברך על הפעילויות שנעשו השבוע ובהחלט מגיעה מילה טובה ומחמאה למנהלת ביה"ס, לצוות החינוכי וכמובן לתלמידים."

נועם ששון ממשיך להעצים את החינוך הבלתי פורמלי בבאר יעקב!!! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

נועם ששון ממשיך להעצים את החינוך הבלתי פורמלי בבאר יעקב!!!

הבוקר (חמישי) הורי ילדי הצהרונים עודכנו בפעילויות הרבות שנעשו בצהרונים בחודש האחרון. נועם ששון- יו"ר הנהלת המרכז הקהילתי: "שקיפות היא ערך עליון בעיני, ולכן חשוב לי לשתף את ההורים בחוויות ובתכנים אותם סופגים היקרים לנו מכל, מידי יום. אני מבטיח להמשיך לפעול להעשרת התכנים והפעילויות הרבות בצהרוני גנים הילדים, תוך הקפדה על שירות ואיכות. מידי שבוע אני מבקר באופן אקראי בצהרונים ובודק שהכול מתנהל כשורה ולשביעות רצוני!!"

בבאר יעקב נלחמים בצואת הכלבים באמצעות קקנוע - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בבאר יעקב נלחמים בצואת הכלבים באמצעות קקנוע

סגן ראש העיר ג'קי גונגרדי מחזיק תיק שפ"ע: "לכולנו יש כלבים , הם אהובים ויקרים לכולנו אבל תופעת צואת הכלבים במרחב הציבורי היא תופעה רחבת  היקף ובערים רבות. כחלק מהמאבק בתופעה העירייה משקיעה משאבים רבים באמצעי האכיפה ונותנת דוחות רבים אך לצערי זה לא מספיק.... לאחרונה הכנסנו כלי נוסף כחלק מפיילוט שאנו מבצעים את הקקנוע.....

מגרשי ספורט בכוכב הצפון בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

מגרשי ספורט בכוכב הצפון בבאר יעקב

השבוע החלו עבודות ההכשרה וההקמה של מגרשי ספורט בשכונה החדשה. ראש העיר ניסים גוזלן שמח לבשר לתושבים על הקמת מגרש קטרגל עם דשא סינטטי, כמו כן הוקמו מגרשים משולבים לטניס שדה וכדורסל. "המגמה שלנו היא שבכל שכונה יהיו מתקני תרבות וספורט כך שילדי השכונה ותושביה יוכלו ליהנות מפעילויות ספורט בשכונת מגוריהם", אמר ראש העיר שביקר במקום העבודות ביחד עם סגנו ג'קי גונגורדי.