יום שלישי, 02 במרץ 2021, י"ח אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

מוטי פרנקו: "ההישג האדיר של פיטר מוסיף הרבה גאווה למדינה ולבאר יעקב!"

פיטר פלצ'יק אלוף אירופה בג'ודו. הישראלי רשם אתמול (שבת) בפראג, את הישג השיא בקריירה שלו בתום יום ענק של קרבות, שהסתיים בניצחון מתוק על האלוף המכהן, ארמן אדמיאן הרוסי.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

גאווה. פיטר פלצ’יק, אלוף אירופה, המשיך בכושר הטוב שלו כאשר זכה אתמול (שבת) במדליית הכסף ביום השלישי והאחרון של הגראנד סלאם בתל אביב. הג’ודאי העפיל לגמר במשקל של עד 100 ק”ג והפסיד למיכאל קורל ההולנדי עם ווזארי בניקוד זהב, במקרה יחסית גבולי אחרי התערבות של שופטי ה-VAR.

הטורניר היוקרתי בישראל הגיע לסיומו ובצורה חיובית עבורנו עם מדלייה רביעית לספורטאים בכחול-לבן. פלצ’יק המשיך במומנטום הנהדר שלו, כשהוא קוטף מדליות בקצב מסחרר – ורק לאחרונה זכה בארד במאסטרס, בזהב באליפות אירופה ובזהב בגראנד סלאם פאריס וכעת כמובן כסף בגראנד סלאם המקומי בהיכל קבוצת שלמה. הוא פתח את היום עם קרב מול אארון ראפא האוסטרי וניצח אותו. לאחר מכן ניצח גם את איבן רמרנקו עם ווזארי וריתוק והעפיל לרבע הגמר.

מוטי פרנקו, סגן ומ"מ ראש ראש מועצת באר יעקב, וחברו הטוב של פיטר פלצ'ק  מסר לכתבנו: " פיטר ממשיך להביא כבוד למדינת ישראל ולבאר יעקב, הישג אדיר!"

מוטי פרנקו בין שני אלופים: פיטר פלצ'ק ואורי ששון

לאחר מכן פלצ’יק פגש את תומאס בריסנו הצ’יליאני והצליח להשיג בסיום ווזארי ולהיכנס לריתוק, שהביאו אותו להיות במרחק ניצחון אחד ממדליה. בחצי הגמר, פלצ’יק הופיע לקרב נגד אוניסה סנבלידזה הגיאורגי, אותו הוא ניצח בווזארי ובריתוק והכל הוביל לקרב מול קורל, מדליסט הארד מאליפות העולם – הקרב בעיקש הוביל לניקוד זהב, ובו ההולנדי השיג ווזארי אחרי התערבות וסיוע של שופטי הווידאו שהכריעו. פלצ’יק עם הכסף, נתראה בטוקיו.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: