יום שלישי, 02 במרץ 2021, י"ח אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

אהרון שמואל: "פקידים בכירים במועצת באר יעקב, פוגעים בחלק מעובדי המועצה!"

יו"ר ועד העובדים של מועצת באר יעקב, אהרון שמואל, לא מוכן לעבור לסדר היום, על כך שמנכ"ל המועצה דני אורן ומנהל כ"א של המועצה, יאיר ושתי, עשו היום מעשה שאסור היה להיעשות , מעשה שפגע בחלק ממנהלי המחלקות במועצת באר יעקב. סיפור המעשה בהמשך הכתבה:

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: אהרון שמואל-יו"ר ועד העובדים במוצת באר יעקב

מועצת באר יעקב החליטה לקיים היום (ראשון) יום כייף וגיבוש למנהלי המחלקות במועצה, יום גיבוש ביער שוקדה אשר כלל גם ארוחת צהריים. 

ניסים גוזלן-ראש המועצה

לדברי אהרון שמואל, יו"ר ועד העובדים, שני הפקידים הבכירים אשר היו אמונים על ביצוע התוכנית ליום הכייף והגיבוש: מנכ"ל המועצה דני אורן ומנהל כ"א יאיר ושתי, הזמינו רק מנהלי מחלקות המקורבים ללשכת ראש המועצה, ואילו מנהלי מחלקות כגון: מנהל מחלקת הניקיון-יהושוע משינקר, מנהל מחלקת הגינון- יוסי זיתון, מנהל מחלקת התחזוקה- איציק שמש,  ואחרים, נותרו בבאר יעקב יחד עם יו"ר ועד העובדים, כי מישהו שכח כנראה להזמין אותם.

מנכ"ל המועצה- דני אורן

אהרון שמואל מסר לכתבנו כי הוא לא אמר עדיין את המילה האחרונה, והוא מתכוון לשקול פנייה לגורמים ממשלתיים ואחרים כדי שמקרה כזה לא יקרה שוב. בכל מקרה אהרון מבטיח כי לא יאפשר יותר לאף אחד לפגוע  בעובדי המועצה, או בשרותים אשר ניתנים לתושבים ע"י העובדים כולם. עוד הוסיף כי לא ייתכן מצב בו פקידים בכירים יזלזלו ככה במנהלי מחלקות במועצה. ועד העובדים נועד לשרת את כל העובדים לרבות את הפקידים הבכירים, אסור לזלזל בעובדים ואסור להפלות חלק מהעובדים. אהרון קורא לראש המועצה, ניסים גוזלן ,לקרוא לסדר את שני הפקידים אשר פגעו בחלק ממנהלי המחלקות וביו"ר הוועד, ומבקש מראש המועצה לשים קץ להתנהגות שכזו או לכל התנהגות שנועדה להפלות בין עובדים בכל דרגה שהיא.

מנהל מחלקת כ"א- יאיר ושתי

מועצת באר יעקב לא מסרה עדיין את תגובתה לטענותיו של יו"ר ועד העובדים, כאשר התגובה תגיע למערכת, היא תפורסם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: