יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

באר יעקב זכתה בחמישה כוכבי יופי, בתחרות "קרייה יפה בישראל יפה"!

באר יעקב שוב מוכיחה שהיא פנינת השפלה! ברכות לראש המועצה -בקרוב ראש העיר- ניסים גוזלן על זכייתה של המועצה המקומית באר יעקב, בתחרות הארצית "קרייה יפה ומקיימת בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ומרכז השלטון המקומי לשנת 2020.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

באר יעקב שוב מוכיחה שהיא פנינת השפלה! ברכות לראש המועצה -בקרוב ראש העיר- ניסים גוזלן על זכייתה של המועצה המקומית באר יעקב, בתחרות הארצית "קרייה יפה ומקיימת בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ומרכז השלטון המקומי לשנת 2020. התחרות, הנערכת בשיתוף מרכז השלטון המקומי, הנה מהבולטות שבתחרויות המועצה לישראל יפה ומשתתפות בה עשרות ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות ויישובים שונים. באר יעקב הייתה מתמודדת בולטת במיוחד ובסיור של שופטי התחרות נרשמה התרשמות יוצאת דופן מטיפוחה של הסביבה בבאר יעקב.

גקי גונגרדי סגן ראש המועצה ומחזיק תיק שפ"ע: "עם הרחבת המודעות לחשיבותה של סביבה בריאה ומקיימת, המרחב הציבורי הפך לחלק מהבית של כולנו ובמאמץ משותף, מועצה ותושבים יחד, אנו שומרים על סביבה בטוחה, מטופחת ונקייה."

לדברי ראש המועצה ניסים גוזלן: "התחרות היא רק גושפנקה למה שכבר ידעתי. באר יעקב היא יישוב משגשג בכל התחומים. בשנים האחרונות המועצה בראשותי השקיעה עשרות מיליוני שקלים בתשתיות, בפיתוח נופי, בפארקים ובמרחבים הציבוריים בכללותם. בשנים הבאות נמשיך להשקיע עשרות מיליונים נוספים לטובת איכות חייהם של תושבי באר יעקב."    

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: