יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן: "עוד חתימה אחת ונהפוך לעיר ואם בישראל!"

ראש הצועצה המקומית, ניסים גוזלן, פרסם היום במרשתת, את הבשורה המשמחת על קבלת דו"ח מיוחד המכיל את ההמלצה להפוך את המושבה באר יעקב לעיר ואם בישראל!

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

תושבים יקרים!

היום קיבלתי לידיי את דו"ח הועדה הגיאוגרפית מרכז- ועדת השיפוט של משרד הפנים לבחינת מעמדה המוניציפאלי של באר יעקב והפיכתה לעיר. לאחר למעלה מ-17 שנים של עבודה סיזיפית, מאומצת ומאתגרת, אין סימבולי יותר מכך שמספר דקות לאחר הצפירה לזיכרון השואה והגבורה, באר יעקב- מושבה שהוקמה על ידי מספר חקלאים מאמינים ונחושים קיבלה המלצה פה אחד של כל חברי הועדה לקבלת מעמד של ***עיר ואם בישראל!!*** אנו ממתינים כעת לחתימתו הרשמית של שר הפנים, עם כינונה של הממשלה החדשה.

הדו"ח, אשר מציג על גבי 49 עמודיו, את הצמיחה והעשייה העצומים בפיתוח העיר, את חוסנה הכלכלי והניהולי של העיר נותן לנו את הגושפנקה הסופית של מה שכבר ידענו- באר יעקב היא פנינת השפלה עיר העתיד של ישראל בכלל ושל גוש דן בפרט. אני מבקש להודות בראש ובראשונה לכם תושבי באר יעקב, שהאמנתם בי והייתם שותפים מלאים לדרך כל השנים הללו. אני מודה לסגניי ולחברי המועצה, למנהלי ועובדי המועצה המקומית, תכף עירייה :) ולמשפחתי היקרה על הסבלנות וההבנה לאורך השנים. שלכם ולמענכם כמו תמיד.

ניסים גוזלן ראש המועצה 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: