יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

כתובת נאצה ליד גן ילדים בבאר יעקב

מנהלת הגן, אביבה לוי, מספרת כי כבר תקופה מופצת נגדה שנאה והמשטרה לא מסייעת בטיפול במקרים. "בשבוע שעבר ראיתי שרוססו שתי כתובות שנאה מול הגן וכל הורה או מתעניין בגן ראה את הכיתוב", תגובת מועצת באר יעקב: "מגנים כל פגיעה באדם!"

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בסמוך לגן שאותו מנהלת גננת מהקהילה הגאה נתלו שלטי שנאה - ומסר זהה הופץ גם בפוסטים ברשתות החברתיות. בשבוע שעבר רוססה במקום הכתובת "גן הלסביות". הגננת אביבה לוי: "אני לא עוצמת עין, לצערי המשטרה לא עושה כלום כדי לעצור את זה". מועצת באר יעקב: "מגנים כל פגיעה באדם."

שלטי נאצה נתלו היום (רביעי) סמוך לגן בבאר יעקב שמנוהל על ידי גננת מהקהילה הלהט"בית: "כדאי לדעת - מותק של גן מנוהל על ידי לסביות". פוסטים עם המסר הזה פורסמו גם ברשתות החברתיות. בשבוע שעבר רוססו קירות בסמוך לגן עליהם נכתב "גן הלסביות".

מנהלת הגן, אביבה לוי, מספרת כי כבר תקופה מופצת נגדה שנאה והמשטרה לא מסייעת בטיפול במקרים. "בשבוע שעבר ראיתי שרוססו שתי כתובות שנאה מול הגן וכל הורה או מתעניין בגן ראה את הכיתוב", היא אומרת, "זה תסכול שלא נפסק ולצערי המשטרה לא עושה כלום כדי לעצור את השנאה הזאת. זה מפר את השלווה ופגע לי בפרנסה וברישום לגן. אני לא עוצמת את העיניים, יש הרבה להט"בופוביה וזה כנראה ימשיך לפגוע לי בפרנסה. אני ממשיכה הלאה, אף אחד לא יוריד אותי ואמשיך להיות מי שאני בגאווה".

לוי מספרת שהורים רבים ששמעו על המקרים פנו אליה, הביעו תמיכה ולאחר מכן פנו גם לראש המועצה שיגנה את המקרה. "אני מקווה שמקרים להט"בופובים כמו זה ייפסקו ושכל אחד ואחת יוכלו לחיות את חייהם בביטחון." כך סיימה אביבה לוי את דבריה.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1