יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

האם לילך קרקובסקי מבאר יעקב תהיה המורה של המדינה?

לילך, בת 38, נשואה ואם ל-3 ילדים מקסימים. מתגוררת באר יעקב כעשור.  לא רבים יודעים, אבל במשך 10 שנים עבדה כעו"ד מצליחה (תואר ראשון ושני במשפטים!) והייתה יד ימינו של מנהל בתי המשפט לשעבר, השופט דן ארבל. התשובה לשאלה שבכותרת, תינתן ביום 20.5.2021

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

מוטי פרנקו, ממלא מקום ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך בבאר יעקב פרסם פוסט מרגש על המורה לילך קרקובסקי מבאר יעקב שנבחרה בין 50 המורים הטובים במדינה. 

הפוסט של מוטי פרנקו כפי שפורסם בדף הפייסבוק:

"ביום שני האחרון לילך הופיעה בפני ועדה שביקשה ללמוד על הדרך והתפיסה החינוכית שלה.

לילך, בת 38, נשואה ואם ל-3 ילדים מקסימים. מתגוררת באר יעקב כעשור.  לא רבים יודעים, אבל במשך 10 שנים עבדה כעו"ד מצליחה (תואר ראשון ושני במשפטים!) והייתה יד ימינו של מנהל בתי המשפט לשעבר, השופט דן ארבל.

לפני מספר שנים, היתה בצומת דרכים ושקלה באם להמשיך בכיוון של שיפוט או לממש את עצמה כפי שתמיד רצתה  והחליטה לעשות הסבה מקצועית בדגש על חינוך מיוחד.

לילך קרקובסקי-מועמדת להיות המורה של המדינה

פעם אמרה לי: 'אני מאמינה שכל מורה היום חייבת להכיר כלים מתחום החינוך המיוחד'.

כבר 4 שנים לילך מחנכת בבית חינוך 'צמרות',  רכזת שכבת ד', רכזת פדגוגית וגם רכזת אנגלית.

בשנת הקורונה נכנסתי לשיעורי זום בכל בתי הספר ונכחתי גם בשיעורים של לילך. שיתפתי אותה על הפרגון הענק שהיא מקבלת מציבור ההורים והתלמידים.  "אני אוהבת מאוד את מה שאני עושה, מאוד מאמינה בילדים, אוהבת כל אחד מהם ומאמינה בהם, כי זו לדעתי הדרך שבה צריך לחנך ילדים - מתוך אהבה ואמונה בהם". אמרה לי.

באר יעקב התברכה במורות ומורים מעולים! חשוב שנדע לעצור ולומר תודה. הפוסט הזה מתמקד בלילך אבל הוא תעודת כבוד לכל צוותי החינוך המעולים שלנו.

לילך, את דוגמא ומופת. זכינו בך!"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: