יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

בעל עסק בבאר יעקב ששרף דגל ישראל, נענש בסגירת העסק לחמישה ימים

ראש מועצת באר יעקב, ניסים גוזלןו: "לאחר שנוכחתי כי הדבר נחוץ לשמירת שלום הציבור, הריני מורה על צו סגירה לעסק לאלתר למשך 5 ימים."

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

הבעלים של "שטיפת מכוניות אבו קביטה" בתחנת סונול בבאר יעקב, קיבל צו סגירה מניסים גוזלן העומד בראש המועצה המקומית, לאחר ששרף את דגל ישראל. "לאחר שנוכחתי כי הדבר נחוץ לשמירת שלום הציבור, הריני מורה על צו סגירה לעסק לאלתר למשך 5 ימים" .

כאשר כוחות הביטחון נאבקים במספר חזיתות, הן מצד רקטות מרצועת עזה והן מצד מתפרעים בתוך הערים המעורבות. ביישוב באר יעקב נצפה אזרח ערבי שורף את דגל ישראל כמחאה נגד המדינה. תושבים זיהו את הפורע כבעלים של חברת "שטיפ מכוניות אבו קביטה". בעקבות כך פנו התושבים לראש המועצה ניסים גוזלן לפעול בנושא. ראש המועצה לא בזבז זמן והודיע: "שלחתי את המשטרה לעצור אותו ולחקור. במידה וצריך לבצע צו סגירה של העסק". עוד באותו היום הוציא ראש המועצה צו סגירה לעסק על חתם גם סגן ניצב אופיר בינדר. על הצו נכתב: "בתוקף סמוכתי, ולאחר שנוכחתי כי הדבר נחוץ לשמירת שלום הציבור ולהחזרת שלום הציבור שהופר בעסק. ולאחר ששקלתי את האינטרס הפרטי של בעלי העסק לחופש עיסוקו ולזכות השימוש בקניינם למול האינטרס הציבורי - הרני מורה על מתן צו סגירה לעסק". . לפי הצו סגירת העסק נעשתה לאלתר ותוקפה הוא למשך חמישה ימים, שהחלו אמש ויסתיימו ביום ראשון בתאריך 16/05/21. אך לפי הצו הוסיף כי כדי שאכן הצו יפוג, על המשטרה למצוא שאכן העסק יענה לדרישות המשטרה לפי התנאים שיצבו, ואם יופר הצו יוטלו עונשים כבדים לבעל העסק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יודע
דניל | 09:57   13.05.21