יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

כנס מתגייסים/ות מרשים מאוד בבאר יעקב

עשרות רבות של בני ובנות הנוער שלנו הגיעו לכנס מתגייסים שהופק על ידי מחלקת נוער וצעירים, במעמד ראש המועצה, מר ניסים גוזלן וחברת המועצה עידית גינדי שסייעה רבות בהפקת הערב.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ראש המועצה נשא דברים והדגיש את הגיוס לצה"ל כפרק חדש ומשמעותי העומד בפניהם של אלה שרק סיימו את לימודיהם התיכוניים וכבר לוקחים על עצמם את המשימה הקדושה של הגנת הארץ.

"כל ערב כזה, מחזיר אותי מן הסתם לתקופה שבה עמדתי לפני גיוסי ואני מבין היטב את ההתרגשות ואת הדריכות לקראת מה שמצפה לי בשרות. אני בטוח שתמצאו את הדרך לשלב שרות מועיל לעם ישראל יחד עם סיפוק אישי בכל תפקיד אותו תבצעו." כך סיים ראש המועצה את ברכתו.

ביחד עם מנהל קריית החינוך ד"ר יהל וביחד עם חברת המועצה עידית, הוזמנו המתגייסים אל הבמה שם קיבלו תיק יוקרתי אשר ישמש אותם בימי גיוסם.

בחלק האמנותי של הערב הופיע בפני הקהל הסטנדאפיסט מני עוזרי שפשוט "השכיב" את כולם על הרצפה, בשעה ארוכה של מופע מצחיק מאין כמותו. לסיום הערב ביקש ראש המועצה להעביר את תודותיו למנהל וצוות מח' צעירים ונוער, לחברת המועצה עידית גינדי, למנהל קריית החינוך הד"ר יהל שחר וכמובן איחל ברכת שובו בשלום למתגייסים/ות החדשים/ות. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
מערבי קנית? אתה רוצח
גבר ישראלי | 16:00   10.06.21