יום ראשון, 26 בספטמבר 2021, כ' תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן מציג: כך פותחים שנת לימודים בבאר יעקב

אלפי תלמידים והוריהם הגיעו הבוקר למוסדות החינוך בעיר ליום פתיחת שנת הלימודים שעבר בצורה חלקה בגנים ובבתי הספר. אורחת ראש העיר בסיוריו במוסדות החינוך הייתה חברת הכנסת קרן ברק שלא הסתירה את התפעלותה ממתקני החינוך בכלל וממתחם החינוך המיוחד בפרט, "צריך להבין שלפני שבועיים לא היה פה כלום והיום פתחנו שנת לימודים עם כיתות מאובזרות וחצר מטופחת" אמר ראש העיר והודה לצוות הגננות והסייעות על עבודתן המסורה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

האמת שהתגעגענו להמולת התלמידים שהגיעו לגני הילדים ובתי הספר בישוב, מלווים בהוריהם, נרגשים ושמחים לפגוש את הצוותים החינוכיים ואת חבריהם ללימודים. גם ראש העיר הקדיש את שעות הבוקר לביקורים בגני ילדים ובבתי ספר כשהוא מלווה בסגניו ג'קי גונגורדי ומוטי פרנקו, במנהל מח' החינוך גלעד גולדמן, מנכ"ל המועצה דני אורן, גזברית המועצה, מירי לוין, מנהלת לשכתו, עו"ד נטלי צ'רכי מסורי, בדובר המועצה אריה אפשטיין, יו"ר ועד עובדי המועצה אהרון שמואל והצלם יוסי אדרי.

בכל גן ילדים ובית ספר היה ניתן להתפעל מעבודות השיפוץ, הגינון והניקיון שהבליטו את יפי מוסדות החינוך המטופחים בישוב. תלמידים והורים הקיפו את ראש העיר ופמלייתו, הודו ושיבחו את המנהלים/ות וצוותי החינוך. בתיכון עתיד נווה נחום, הצטרפה הפמליה למסיבת החצר שיזמו תלמידי י"ב שהכניסו קצב ומצב רוח חגיגי לכל שאר התלמידים. חברת הכנסת קרן ברק הייתה אורחת הכבוד של ראש העיר ונלוותה אליו בביקורו במתחם גני החינוך המיוחד באלונים ובמתחם החדש שהוקם למען תלמידי החינוך המיוחד בתווך שבין בי"ס צמרות לבין בי"ס אילנות. מנכ"ל עמותת פר"ח משה שטיין ומנהלת אשכול גני תקשורת, איילת סלומון ואסתי אייכלר מדריכה פדגוגית מטעם עמותת פרח בבאר יעקב, קיבלו את האורחים הנכבדים וניכר היה בחברת הכנסת שהיא התרגשה לשמוע את דברי ראש העיר על ההירתמות המהירה להקמת מתחם עבור תלמידי החינוך המיוחד על מנת שלא יצטרכו לנסוע למקומות לימוד בערים השכנות.

הסיור הסתיים בבי"ס צמרות שם נשאו ראש העיר וחברת הכנסת דברים ולאחריהם המנהלת גלית דוזלי הציגה בפני הנוכחים שתי תלמידות מקסימות, אמה קמפוס ואופיר בן דוד, ששוו את לב כולם בנאומים אודות חינוך ומנהיגות שלאחריהן זכו לתשואות ומחמאות מראש העיר וחברת הכנסת. לסיום העניק מנכ"ל פר"ח משה שטיין מגן מיוחד ומעוצב לראש העיר וחברת הכנסת, ראש העיר מצידו העניק לחברת הכנסת ספר על תולדות באר-יעקב מימיה הראשונים עד ימינו אנו. ראש העיר הודה בחום לחברת הכנסת על ביקורה ועל הצהרתה לקחת את נושא החינוך המיוחד באופן אישי ולסייע בקידום פרויקטים חינוכיים בתחום זה בכנסת ישראל. ראש העיר מר ניסים גוזלן סיכם את יום פתיחת שנת הלימודים באומרו כי הוא שבע רצון מכך שהלימודים בכל מוסדות החינוך בישוב נפתחו בצורה חלקה, כמו כן הביע ראש העיר את בקשתו מהתלמידים והוריהם להקפיד על הנחיות הקורונה על מנת ששנת הלימודים תתנהל כסדרה, "אני מאחל לתלמידים, הוריהם, למנהלים/ות ולצוותי החינוך הן בגני הילדים והן בבתי הספר שנת לימודים מוצלחת ופורייה וכמובן שנה טובה ומבורכת", איחל ראש העיר ולא נותר לנו אלא להצטרף לברכה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: