יום רביעי, 27 באוקטובר 2021, כ"א חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

באר יעקב מציגה: מועדון  ספורט לאתלטיקה בחטיבת "חנה סנש".

ראש העיר ניסים גוזלן התחייב: "להמשיך ולהשקיע את המשאבים לקידום מועדון הספורט בכלל ולמען החינוך בפרט!". כמו כן, הזכיר את המבנה שיוקם לטובת תיכון חנה סנש וחזר על מחוייבותו להקמת אולם ספורט. ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מוטי פרנקו, לא הסתיר אף הוא את התרגשותו ואמר: "באר יעקב חושבת חינוך! אנחנו נפעל למצות את הכישרון של כל התלמידים והתלמידות שלנו!"

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: ראש העיר ניסים גוזלן

 שלשום (שני) בערב התקיים מפגש מרגש  (בזום...) בו הוצג לראשונה מועדון הספורט לאתלטיקה בשיתוף הפועל חולון.

אי אפשר היה לפספס את ההתרגשות של מנהלת החטיבה הצומחת, חגית סקנדרני ושל הצוות שעמל על פרוייקט חשוב זה.  מיום הגעתה לבאר יעקב, פועלת  המנהלת להקמת המועדון .

חגית סקנדרני-מנהלת החטיבה הצומחת

ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מוטי פרנקו, לא הסתיר אף הוא את התרגשותו ואמר: "באר יעקב חושבת חינוך! אנחנו נפעל למצות את הכישרון של כל התלמידים והתלמידות שלנו" והפתיע את הנוכחים ב-3 דוברים שבירכו את התלמידים.

אילן גזית

1. אילן גזית , מאמן ושופט בינלאומי בכיר בהתעמלות מכשירים, ופרשן ההתעמלות האולימפי של ערוץ הספורט

2. פיטר פלצ'יק - אלוף אולימפי מטוקיו 2020 שמתגורר בבאר יעקב

3. אורן סמדג'ה -אלוף אולימפי מאולימפיאדת ברצלונה 1992 ומאמן נבחרת הג'ודו . האדם היחידי שזכה במדליה אולימפית גם כשחקן וגם כמאמן. 

פיטר פלצ'יק ואורן סמדגה יחד עם מוטי פרנקו ורעייתו שירי

מוטי פרנקו הודה למנהלת החטיבה ולסגניתה על המחוייבות, לירון מנהל מחלקת הספורט, ולחבר המועצה דודי לוין ולג'קי גונגרדי סגן ראש העיר, השותפים להקמת המועדון ובראשם לראש העיר ניסים גוזלן שהתחייב "להמשיך ולהשקיע את המשאבים לקידום מועדון הספורט בכלל ולמען החינוך בפרט". ראש העיר הזכיר את המבנה שיוקם לטובת תיכון חנה סנש וחזר על מחוייבותו להקמת אולם ספורט.

מוביל הפרוייקט רפי גרודצקי מהפועל חולון והמאמן מתניה התרגשו ובירכו את הילדים וההורים.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: