יום רביעי, 27 באוקטובר 2021, כ"א חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

העלאת שכר המינימום ל-6,000 ש"ח יהיה ההישג הגדול ביותר של ההסתדרות

יושב ראש ההסתדרות ארנון בר-דוד אמר את הדברים בביקור שערך היום בראשון לציון ובאר יעקב, שם נפגש עם ראשי הערים, ועדים ועובדים רבים מהאזור: "אם אצליח להעלות את שכר המינימום ל-6,000 שקל ללא שביתה ואיומי שביתה - זה יהיה ההישג הגדול ביותר של ההסתדרות."

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

יושב ראש ההסתדרות ארנון בר-דוד אמר את הדברים בביקור, שערך השבוע ביום ראשון, בראשון לציון ובאר יעקב, שם נפגש עם ראשי הערים, ועדים ועובדים רבים מהאזור.

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ערך השבוע ביום ראשון,  ביקור מיוחד במרחב ראשון לציון במהלכו נפגש עם ראשי הערים ראשל"צ ובאר יעקב, העובדים והוועדים במרחב. את הסיור הובילו יו"ר מרחב ההסתדרות בראשון לציון דוד ראובן ויו"ר נעמת במרחב חדווה הלר. את הסיור פתח יו"ר ההסתדרות בעיריית ראשון לציון, שם נפגש עם ראש העיר רז קינסטליך, ראשי ועדי העובדים ובכירים בעירייה. ראש העיר סקר את המתרחש בראשון לציון וציין לטובה את יחסי העבודה עם העובדים וההסתדרות. ארנון בר-דוד הודה לקינסטליך על האירוח, והזכיר את ההיסטוריה הארוכה של ההסתדרות וראשון לציון. הוא הביע תקווה כי יחסי העבודה הטובים יישמרו, והבטיח לסייע ככל שניתן לראש העיר.

בהמשך ביקר יו"ר ההסתדרות במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), שם נפגש עם המנכ"לית ד"ר אסנת לבציון וראשי הוועדים. מנכ"לית ביה"ח הציגה לבר-דוד את החזון והפיתוח שעומדים במרכז פועלו של המרכז הרפואי. לבציון הודתה ליו"ר ההסתדרות על הסיוע באירועי רווחה למען עובדי בית החולים בתקופת הקורונה. בר-דוד שיבח את מנכ"לית בית החולים, הודה לראשי הוועדים על ההקרבה והעבודה מעוררת הכבוד בתקופת הקורונה, והבטיח להמשיך לסייע ככל שניתן. לאחר מכן ביקר בר-דוד בעיריית באר יעקב שם נפגש עם ראש העיר ניסים גוזלן, בכירי העירייה וראשי הוועדים. ראש העיר הודה ליו"ר ההסתדרות על הביקור, וציין כי הוא הבכיר הראשון שפוקד את באר יעקב מרגע שקיבלה מעמד של עיר. בר-דוד ציין לטובה את הפיתוח המואץ העובר על העיר ואת יחסי העבודה אשר השתנו ללא הכר בשנים האחרונות בעירייה. את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב.

בר-דוד הודה ליו"ר המרחב דוד ראובן ולחברי הוועד על העשייה הברוכה. יו"ר ההסתדרות סיפר לנוכחים כי "בעת הזאת, ההישג הגדול ביותר של ההסתדרות יהיה אם אצליח להעלות את שכר המינימום ל-6,000 שקל ללא שביתה וללא איומי שביתה". בר-דוד הוסיף: "העלאת שכר המינימום בתמורה להקפאת שכר זו הבשורה הגדולה לעובד הצעיר ולדור החדש במדינת ישראל". לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מנכ"ל האגף רפי סדן ; יו"ר הסתדרות המעו"ף גיל בר-טל; יו"ר נעמת חגית פאר ובכירים נוספים. להודעה זו מצורפות תמונות מאושרות לשימוש מביקורו של בר-דוד. צילום: אגף הדוברות בהסתדרות בברכה, 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: