יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

בני יחזקיאס מבאר יעקב סיים בהצלחה קורס קצינים של התותחנים

קורס הקצינים הקרביים ביבשה הסתיים בשבוע האחרון בטקס שנערך בבית הספר לקצינים (בה"ד 1) במחנה "לסקוב", במצפה רמון. הטקס התקיים בראשות סגן הרמטכ"ל, אלוף הרצי הלוי ובהשתתפות מפקד זרוע היבשה, אלוף תמיר ידעי, מפקד פיקוד ההכשרות והאימונים, אלוף מוטי ברוך, ומשפחות בוגרי הקורס. בני בן 24, מתגורר בבאר יעקוב. לבני יש תחביב מיוחד מאוד עוד לפני הגיוס - הוא טייס. בני מספר שהטיסה הראשונה שלו לבד הייתה אחת החוויות המיוחדות בחייו.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

במהלך הטקס הוענקו דרגות הקצונה ל-446 הקצינות והקצינים החדשים. דרגותיהם של הקצינים המצטיינים נחשפו על-ידי סגן הרמטכ״ל, אלוף הרצי הלוי ומפקד בה״ד 1, אלוף-משנה יהודה ואך. בימים הקרובים ישתלבו הבוגרים בתפקידי הקצונה בכל היחידות הלוחמות.

בני בן 24, מתגורר בבאר יעקוב. לבני יש תחביב מיוחד מאוד עוד לפני הגיוס - הוא טייס. בני מספר שהטיסה הראשונה שלו לבד הייתה אחת החוויות המיוחדות בחייו.

לפני שהתגייס לחיל התותחנים, לקח בני חלק בני במכינה אקדמאית. הוא התחיל בלימוד של תואר ואז החליט שהוא רוצה להתגייס לחיל התותחנים.

בני התגייס לחיל התותחנים, יצא לקורס מפקדים ואחרי שהבין מה היא משמעות הפיקוד, החליט כי עליו לצאת לקצונה ולתרום למדינה ברגע שניתנה לו ההזדמנות. "ההכרות שלי עם עולם הפיקוד היוותה נקודת מפנה עבורי - לא רק בשירות הצבאי, אלא בחיים בכלל. למדתי הרבה על עצמי מתוך נקודת המבט הפיקודית."

סג"מ בני יחזקיאס קרדיט צילום: דובר צה"ל

כששאלנו את בני מה הסיבה שבגללה הוא יצא לקצונה הוא מספר: "אני רוצה לתרום את חלקי במערכת בצורה הכי משמעותית, ולהשפיע כמה שאוכל. עבורי משמעת ודבקות במשימה הם ערכי יסוד שאני רוצה להנחיל הלאה כמפקד. אני רוצה לספק לפקודים שלי כלים שימושיים לחיים, כמו שעצם היציאה לפיקוד לימדה אותי. זו הזדמנות שלא הייתי מוותר עליה בשום מחיר."

כעת, בני מסיים בהצלחה רבה את קורס הקצינים. הוא ימשיך לפקד על אנשים ולהשפיע עליהם. ישר כוח בני, אנחנו גאים בך!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: