יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

 פרנקו מוטי: "תלמידי באר יעקב באמזון!"

באר יעקב שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות של העירייה וכפי שהבטיח מוטי פרנקו, סגן וממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, המטרה להזניק את החינוך ולהפוך לעיר שחושבת חינוך.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

 תלמידי תוכנית כיתת ממר"ם מחטיבת הביניים "חנה סנש" בבאר יעקב, הגיעו אתמול (חמישי) לסיור בחברת אמזון AWS, Amazon Web Services, סיירו בחברה ושמעו הרצאות מבכירי החברה.

התלמידים שהחלו לימודיהם  בתחילת שנה במסלול שיימשך עד כיתה יב' צפויים לסייר בעוד המון חברות הזנק. 

במסגרת תוכנית כיתת ממרם המופעלת על ידי חברת "לידרסאפ טכנולוגיות" בשיתוף בית הספר ומינהל החינוך של באר יעקב, מכשירה את התלמידים לעולם ההיי טק. התלמידים שלנו ילמדו מקצועות רבים בתחום ואף יצברו תעודות הסמכה בינלאומיות בהמשך.

באר יעקב מקדמת את התלמידים בעיר לטובת הצלחתם בתעשיית ההיי טק בעתיד, שילובם ביחידות טכנולוגיית בצה"ל וכמובן יצירת הון אנושי משמעותי בעיר לתחום ההיי טק.

תודה לחברת AWS ולחברת Salesforce  שהובילו את הביקור. אורי שטרן Aws, אסף כהן Aws , אליס וורשבסקי חרמון Aws , איילת עזורה Salesforce , יריב פינקלשטיין Salesforce.

מוטי פרנקו סגן וממלא מקום ראש העיר, מסכם ומבקש להודות למנהלת החטיבה הגב' חגית סקנדרני על מאמציה האדירים והשקעה למען תלמידי החטיבה, ומסכם: "הבטחנו להזניק את החינוך וזה מה שאנחנו עושים!"

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: