יום שלישי, 28 ביוני 2022, כ"ט סיון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן, הפתיע את האחות  ילנה לב ממרפאת מאוחדת בעיר

במסגרת שבוע האחים והאחיות הבינלאומי הופתעה האחות ילנה לב - מנהלת הסיעוד במרפאת "מאוחדת" בעיר,  בזר פרחים ותעודת הוקרה ע"י ראש העיר באר יעקב - ניסים גוזלן. במעמד החגיגי השתתפו גם: מלי קושא, אחות ראשית ומנהלת סיעוד במאוחדת, רויטל תורג'מן - מנהלת הסיעוד במחוז דרום, אורי אטון - מנהל לקוחות מחוז דרום ואלעד פלס – מנהל סיעוד מרחב יהודה חוף.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

לרגל שבוע האחים והאחיות הבינלאומי שהתקיים בשבוע האחרון (6-12.5), הכריזה מאוחדת על פרויקט "ראש עיר בהפתעה", בהובלתה של האחות הראשית ומנהלת אגף הסיעוד במאוחדת מלי קושא. במסגרת הפרויקט, הפתיעו ראשי ערים ברחבי הארץ 9אחים ואחיות, שהצטיינו והתבלטו בעבודתם ובמסירותם כלפי המטופלים שלהם.

בשבוע שעבר (חמישי,12.05) הפתיע ראש עיריית באר יעקב -ניסים גוזלן, את האחות ילנה לב - מנהלת הסיעוד במרפאת מאוחדת בעיר והעניק לה תעודת הוקרה חתומה על ידו וזר פרחים אישי. ראש העיר הודה לאחות על עבודתה המסורה למען תושבי העיר ובפרט על שנתיים מאתגרות של התמודדות עם מגפת הקורונה, במקביל להמשך עבודתה השוטפת כאחות בקהילה. 

מלי קושא - אחות ראשית ומנהלת אגף סיעוד במאוחדת, בירכה במפגש: "האחים והאחיות שלנו מהווים קרן אור עבור המטופלים ונוטעים בהם תקווה ואמונה, בעיתות חירום וגם בשגרה. המקצועיות שלהם שנעשית מתוך שליחות ואחריות, בלטה במיוחד בשנתיים האחרונות בתקופת הקורונה ובשמירה על האוכלוסיות שבסיכון".

רויטל תורג'מן מנהלת הסיעוד במחוז דרום הוסיפה: "התפקיד של האחים והאחיות הוא עוגן מאוד מרכזי בהוויה הבריאותית שלנו ביום יום. האחות מלווה את המטופל מרגע הלידה ועד היותו אזרח ותיק. לאחות יש איכויות שאין שניות להם, במניעת תחלואה, קידום בריאות ושמירה על רצף טיפול, לטובת רווחתו של החולה  הכרוני".

קרדיט: באדיבות מאוחדת מחוז דרום

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: