יום ראשון, 02 באוקטובר 2022, ז' תשרי ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן מציג: הפנינג של נתינה!

מאות רבות מתושבי באר-יעקב נרתמו לקריאתו של ראש העיר להתנדב בתרומת מוצרי מזון למבצע "מסע עם הלב", ארגון סלי מזון לחג למען משפחות נזקקות, בשיתוף עם עמותת "פתחון לב".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ניסים גוזלן הטיל את המשימה על מחלקות העירייה, המחלקה לשירותים חברתיים, אגף שפ"ע, מחלקת ביטחון שיטור ופיקוח, מחלקת החינוך, וכמובן צוות לשכתו. בעקבות הפרסום התייצבו תושבים רבים וביקשו לתרום מוצרים וכן להתנדב לארגון חבילות המזון. חניית הבריכה העירונית נבחרה כמקום האיסוף והכנת החבילות. בערב יום ג' המתה החנייה ממאות מתנדבים שהגיעו לסייע ובניהם ניתן היה לראות מנהלי מחלקות ואגפים בעירייה, עובדי עירייה ואף חברי מועצת העיר וסגני ראש העיר. ראש העיר ניסים גוזלן נכח אף הוא והשתתף באופן פעיל בעבודות השונות. ביום ד' בבוקר המקום המה עשרות מכוניות ומשאיות ובשטח החנייה הוקמו סככות מקושטות בבלונים, שבצילן עמלו המתנדבים לבושים בחולצות הכחולות של עמותת "פתחון לב", על הכנת חבילות המזון שהועמסו על המשאיות. גם הטלוויזיה, ערוץ 13 הגיעו כדי לצלם ולהעביר את המבצע בשידור חי. הכתב פז רובינזון ראיין את ראש העיר, ניסים גוזלן, שבראשית דבריו הודה לגורמי העירייה לסגניו, למתנדבים הרבים וכמובן לאלי כהן, מנכ"ל עמותת "פתחון לב", שנכח במקום.

גוזלן פירט בפני הכתב את הפעולות הרבות הנעשות בישוב למען הזולת, "בכל יום שישי עשרות משפחות מבשלות ארוחות עבור משפחות נזקקות, באר יעקב ברוכה במתנדבים שמסייעים בכל דבר, החל מתרומת רהיטים ומוצרי חשמל ואפילו בלרכוש תרופות לאנשים מוגבלים בתנועה, יש לנו מתנדבים בחינוך מטעם פרויקט 'ידיד לחינוך', יש לנו את מתנדבות זהירות בדרכים, יש לנו את חב"ד שמפעילים פרויקט של ארוחות בוקר לנשים אחרי לידה וכמובן יש לנו את המבצעים שאנו עושים מידי חג ושבהם נוטלים חלק תושבים ובעלי עסקים ואני רק יכול להצדיע בהערכה ולומר תודה מקרב לב לכולם. היה חשוב לי מאז שנבחרתי לראשונה, להנחיל, לקדם ולתמוך בכל יוזמה שהיא למען הפרט ולחיזוק וביסוס הקהילה שלנו כקהילה מגובשת ותומכת והיום כשאני רואה את היוזמה, הנכונות ושיתוף הפעולה בין כל הגורמים בישוב, אני יכול לציין שבאר-יעקב מהווה דוגמה בהיותה עיר שמקדשת את התרומה לזולת". ולנו לא נותר אלא להצטרף לברכות ולאחל לכל עם ישראל להמשיך ולהיות ערבים זה לזה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: