יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

אירועי יום ההליכה במסגרת תכנית "עיר בריאה" ו"אפשרי בריא" בבאר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן: "אני שמח שאנו חיים בעידן שבו השמירה על גופנו ובריאותנו הפכה לנחלת הכלל. אני אישית עוסק בספורט באופן קבוע ומשתדל מאוד לשמור על תזונה נכונה ובריאה. אני תומך ומעודד אירועי ספורט הן תחרותי והן עממי. לא מזמן חנכנו פארק ספורט ייחודי בישוב ופיזרנו מתקני ספורט בגנים הציבוריים. אני מודה לכל הגורמים שהפיקו פעילויות מגוונות ביום ההליכה העולמי- לבנות הלשכה, המרכז הקהילתי, בתי הספר ומשרד הבריאות."

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

אירועי יום ההליכה העולמי צוינו בבאר יעקב בשלל פעילויות מגוונות אותן ארגנו במשותף עיריית באר יעקב, המרכז הקהילתי ובתי הספר בעיר, במסגרת תכנית "עיר בריאה" ו"אפשרי בריא" של משרד הבריאות. 
החל מהבוקר נהנו תלמידי בתי הספר בישוב מפעילויות כגון הליכה, ארוחת בוקר בריאה ופעילויות ספורט והפגה. ראש העיר ניסים גוזלן המקיים אורח חיים ספורטיבי הצטרף לפעילויות עם התלמידים וניכר בו שנהנה מאוד.


בשעות אחר הצהריים והערב הוזמנו ילדי באר יעקב ולאחר מכן המבוגרים לפעילות זומבה מקפיצה ומהנה אותה העבירה במיומנות גבוהה מדריכת הזומבה צליל אתירם. 
ראש העיר ניסים גוזלן סיכם את אירועי יום ההליכה העולמי באומרו: "אני שמח שאנו חיים בעידן שבו השמירה על גופנו ובריאותנו הפכה לנחלת הכלל. אני אישית עוסק בספורט באופן קבוע ומשתדל מאוד לשמור על תזונה נכונה ובריאה. אני תומך ומעודד אירועי ספורט הן תחרותי והן עממי. לא מזמן חנכנו פארק ספורט ייחודי בישוב ופיזרנו מתקני ספורט בגנים הציבוריים. אני מודה לכל הגורמים שהפיקו פעילויות מגוונות ביום ההליכה העולמי- לבנות הלשכה, המרכז הקהילתי, בתי הספר ומשרד הבריאות."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: