יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים יריב לוין וצמרת הממשלה הגיעו לשימי טל בבאר יעקב

אירוע חסר תקדים התקיים אתמול (רביעי) בערב, בבית הכנסת "בני ישראל" בבאר יעקב.  האירוע נערך תחת אבטחה כבדה עקב השתתפותם של שרים וחברי כנסת באזכרה במלאת אחד עשר חודשים לפטירתו של אביו של שימי טל,  גרשון טל ז"ל.  

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

סגן ראש הממשלה וצמרת המשלה הגיעו לשימי טל בבאר יעקב . 

אירוע חסר תקדים התקיים אתמול (רביעי) בערב, בבית הכנסת "בני ישראל" בבאר יעקב.  האירוע נערך תחת אבטחה כבדה עקב השתתפותם של שרים וחברי כנסת באזכרה במלאת 11 חודש לפטירתו של אביו של שימי טל,  גרשון טל ז"ל.  

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו שיגר מכתב תמיכה בשימי טל ובקהילה ההודית והספיד את אביו של שימי טל.
גם שר הביטחון יואב גלנט שלח את שליחו עם מכתב רשמי של משרד הביטחון  עליו חתום שר הביטחון, יואב גלנט. במכתבו ציין השר גלנט, דברי תמיכה לשימי טל ולקהילה ההודית בבאר יעקב וכן דברי הספד על אביו של שימי טל שתרם לביטחון מדינת ישראל כאזרח עובד צה"ל. 

סגן ראש ממשלת ישראל ושר המשפטים יריב לוין הגיע כאורח הכבוד לבית הכנסת "בני ישראל"  של הקהילה ההודית, בו הודה לחברו שימי טל על הדרך הארוכה שבה הוא הולך לצידו בכנסת ובממשלה כבר שנים ארוכות וחיזק את הקהילה ההודית .  היום  מונה סגן ראש הממשלה ושר המשפטים יריב לוין,  למ"מ ראש הממשלה עד לחזרתו של  ראש הממשלה בנימין נתניהו בשבוע הבא מצרפת.

עוד הגיעו לשימי טל, שר האנרגיה ישראל כץ, שר החוץ אלי כהן , שר החקלאות אבי דיכטר, שרת התחבורה מירי רגב, שרת המודיעין גילה גמליאל, השרה להגנת הסביבה עידית סילמן, השרה במשרד ראש הממשלה מאי גולן,  יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ דוד ביטן, חבר וועדת חוץ וביטחון ח"כ דודי אמסלם, מ"מ יו"ר וועדת חוקה ח"כ משה סעדה וכן נבחרי ציבור אחרים. 

אורח הכבוד היה  ראש מוסדות  "יביע אומר" הרב הגאון יגאל כהן שהגיע במיוחד לכבד את ידידו שימי טל וריתק את ההמונים בדבריו. 

ראש העיר ניסים גוזלן אמר בדבריו:  "שימי טל הוא שר החוץ ושר האוצר של באר יעקב, עוזר לי רבות מול הכנסת והממשלה. שימי הביא את כל ממשלת ישראל לפה. לאור המצב כרגע אפשר להעביר את הרפורמה המשפטית  כבר עכשיו פה  כי יש כבר פה רוב של הממשלה". כך סיים מר גוזלן את דבריו  בהלצה. 
שימי טל, הודה לראש העיר ניסים גוזלן על דבריו, וציין כי תמיד יתמוך בו, וימשיך לפעול למען באר יעקב.

כל שרי הממשלה התייצבו והביעו תמיכה חסרת תקדים בשימי טל על הנאמנות ועל הדרך שהולך איתם, בשני העשורים האחרונים. כמו כן כולם ללא יוצא מן הכלל הבטיחו בבית הכנסת, להמשיך ולשמור על תורת ישראל ועל המסורת היהודית. 

סגן ראש הממשלה הבהיר כי הוא נחוש להעביר את הרפורמה המשפטית וזכה לתמיכה אדירה מהנוכחים. 

עוד השתתפו באירוע, רב העיר הגאון הרב אברהם יעקובוזון, ראש ישיבת משכן ניסים הגאון יעקב בר חנון , רב בית הכנסת "בני ישראל" הרה"ג דביר בוחניק, ראש כולל "ריח השדה", ורב השכונה הגאון  שמואל בן דוד, רב בית כנסת המרכז התורני הרה"ג ישראל בוסקילה. 

עוד השתתפו יושב ראש הארגון הארצי של יוצאי הודו בישראל, מר אהרון סוגבקר  וחברי הארגון שאף זכו לשבחים ותמיכה מצמרת הממשלה כולה.

ראש העיר אמר בסיום האירוע  כי מדובר באירוע חסר תקדים שלא ידעה באר יעקב הרבה שנים. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: