יום רביעי, 17 ביולי 2024, י"א תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן לבן גביר: "אנחנו עיר של 35 אלף תושבים. במקום 100 שוטרים יש לנו רק 10"!

ראש העיר באר יעקב, ניסים גוזלן, וסגנו ג'קי גונגורדי, החלו אתמול להגביר את העשייה למען העמקת ביטחון הפנים ברחבי העיר , בעיקר באתרי הבנייה. כמו כן נעשתה פנייה לשר לביטחון לאומי, להקים תחנת משטרה ולהגדיל את מספר השוטרים בעיר ההולכת וגדלה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

בעקבות מקרה האונס המזעזע שארע בגדרה, פנה ניסים גוזלן, ראש העיר באר יעקב,  לראש הממשלה, בנימין נתניהו,  ולשר לביטחון לאומי, השר איתמר בן גביר: "אנחנו עומדים להיות עיר עם 50 אלף תושבים, ואין לנו תחנת משטרה. איך עשרה שוטרים יכולים לשמור על עיר שלמה?"

מקרה האונס המזעזע בגדרה מעורר חרדה גדולה גם בבאר יעקב, כמו ביישובים רבים אחרים, ברחבי הארץ.העיר באר יעקב, אחת הערים המתתפתחות במרכז, מונה כיום 35 אלף תושבים ובדרך ל - 50 אלף תושבים עם איכלוס שכונה גדולה שנבנית בימים אלו, בבאר יעקב יש שיטור עירוני עם עשרה שוטרי סיור ו-11 פקחים.

בנוסף לפנייתו הנ"ל של ראש העיר ניסים גוזלן, לראש הממשלה ולשר לביטחון לאומי, פרסם אתמול ג'קי גונגורדי - סגן ראש העיר ומחזיק תיק שפ"ע, פוסט קצר בפייסבוק המכילה הודעה לתושבי באר יעקב, בדבר ביצוע ביקורות פתע במספר אתרי בנייה בעיר, בהתאם להחלטות שהתקבלו ע"י ראש העיר וג'קי, בדבר הצורך לאתר שבח"ים וזרים המעדיפים ללון באתרי הבנייה בבאר יעקב. הביקורות נעשו וימשיכו להתבצע גם בימים הקרובים, ע"י יחידת הפיקוח והשיטור הקהילתי, בראשותם של דניאל זדה, מנהל אגף הביטחון, ולסגן מפקד השיטור, גיא שרעבי.

כמו כן בוצעה פעילות הסברתית אל מול כל קבלני הבנייה והנחיות יוצאו בהתאם. 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: