יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

נועם ששון: "לניסן יש פוטנציאל גדול, יחד נצליח לעלות ליגה לפני השנה ה-120 לבאר יעקב!"

ניסן יחזקאל, שהחל לנהל את מחלקת הכדורגל של באר יעקב, לפני כשלושה חודשים, בברכתו של נועם ששון, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המרכז הקהילתי, הינו בעל ניסיון רב ומקיף שבמהלך הקריירה אימן בליגה הלאומית ובליגת העל כמאמן ראשי בקבוצות שונות וביניהן: בני לוד, ראשון לציון, רמה"ש, מכבי הרצליה, הפועל פתח תקווה, בני יהודה, אחי נצרת והפועל עפולה. החליט כעת   לבנות קבוצת גברים ואף צפוי להביא מאמן בכיר מהליגות הנמוכות. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב


מאמן הכדורגל, ניסן יחזקאל, הצטרף לפני מספר חודשים למכבי באר יעקב והפך למנהל המקצועי של המועדון כאשר בנה מחלקה איכותית עם כ-600 ילדים. כעת מעוניינים בבאר יעקב גם לפתח מועדון בוגרים ומתכוונים לרשום קבוצת בוגרים בליגה ג' בעונה הבאה. ״תמיד מרגש לפתוח קבוצה חדשה. עד שנמצא מאמן אני אעביר את האימונים. נתחיל את האימונים ב-4.6, נבחן שחקנים נריץ שחקנים נרשום שחקנים. כמובן שנרצה לשאוף לשחקנים עם שייכות למקום, לעיר ולמועדון כאשר בשנה הראשונה נרצה לבנות סגל טוב אבל לאחר מכן נרצה לעלות ליגות ולהחזיר את מכבי באר יעקב המיתולוגית״. כך מסר יחזקאל לכתבנו, את הדברים שנאמרו בנחישות.

המטרה של ניסן יחזקאל וראשי המועדון לבנות קבוצה איכותית עם מאמן בכיר, שיגיע למספר שנים במטרה לרשום עליית ליגה אחת לפחות בשלוש השנים הקרובות. בנוסף, לקבוצה יגיעו מספר שחקני בוגרים שיהיו חלק מהשלד עם שחקני נוער מוכשרים מבאר יעקב.

נועם ששון וניסן יחזקאל מכינים הפתעה לחובבי הכדורגל בישראל

נועם ששון - סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המרכז הקהילתי: "אין ספק שהמינוי של ניסן מהווה קפיצת מדרגה בתחום הכדורגל בעיר שלנו. כבר השבוע ניסן הגיע לאימונים ופיקח באופן אישי על הנעשה.

מכאן אני מאחל לניסן הצלחה מרובה והצעדת הכדורגל המקומי לפסגות הגבוהות ביותר, בארץ. בקרוב מאוד, בכל הארץ ידברו על קבוצת הכדורגל שלנו, בזכות כוכב על שיצטרף לקבוצה, ולא אגלה לכם כעת מה יהיה תפקידו בקבוצה?

הקבוצה החדשה תיקרא בשם: 'מכבי באר יעקב - עמית' לזכרו של בן העיר, החייל סמ"ר עמית בן יגאל הי"ד, שנהרג בפעילות מבצעית לפני שלוש שנים.

ניסן יחזקאל, עסוק בימים אלה באיתור של אנשי מקצוע אשר יעזרו לו לבנות קבוצה אשר תעפיל בשנים הקרובות לליגה גבוהה, כיאה לעיר שלנו.!"

״אני מנהל את מחלקת הכדורגל  במועדון, מגן חובה ועד בוגרים יש לנו 600 ילדים במחלקת הנוער. רוצים שתהיה לנו קבוצה בוגרת עשינו הרבה שינויים במועדון בשנה הבאה, נכניס מאמן כושר במשרה מלאה, תזונאית במשרה מלאה, יועץ חינוכי במשרה מלאה. מאמנים שישדרגו ויקדמו את המועדון ואת כל שחקני הנוער. הפיקוח פה הוא מקצועי שמבוצע על ידי. אני רוצה לקחת את המועדון הזה צעד קדימה מבחינה מקצועית וארגונית והפוטנציאל שיש בעיר הוא גדול כי העיר גדלה. יש כאן כבר 35 אלף תושבים ואנחנו מצפים שתוך שנה או שנתיים יהיה לנו 1000 ילדים במחלקת הנוער, וקבוצה חדשה שתקום בקיץ הקרוב ושמה כאמוד, מכבי באר יעקב -עמית. אני שואף לבנות מועדון מקצועי ככל הניתן וקבוצת בוגרים שתעלה עוד שנתיים או שלוש לליגות גבוהות יותר, אשאף לפתח את הכדורגל ולהביא אותו למקומות הכי גבוהים בעתיד."

״את התקציב לקבוצה הבוגרת בעונה הבאה לא קבענו אבל זה יהיה תקציב שנוכל להביא בו מספר שחקנים טובים. וכמו שאמרתי תוך שנה או שנתיים להתקדם ולעלות ליגה. עושים פה מהפכה בעיר מבחינת הכדורגל ואני כמנהל מחלקת הכדורגל אשאף להביא אותה למקומות אחרים. אני חייב לתת קרדיט לסגן ראש העיר, נועם ששון, שעומד מאחורי היוזמה להקמת הקבוצה ונותן לנו רוח גבית״.

 

 

 

  

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: