יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

אייל גולן יחד עם עוד 31 נבחנים התאמנו אתמול לראשונה כדי להצטרף לקבוצת מכבי עמית באר יעקב

נועם ששון - סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המרכז הקהילתי בבאר יעקב, יכול לטפוח לעצמו על השכם, ולברך "שהחיינו" לרגל התכנסותם של 32 שחקנים למבחן קבלה לקבוצת הבוגרים של מועדון מכבי "עמית" באר יעקב, קבוצת הבוגרים הראשונה בבאר יעקב מזה 11 שנה. השחקן אשר גנב את ההצגה באימון הראשון שנערך אתמול (ראשון) בבאר יעקב, היה לא אחר מאשר השחקן המזמר אייל גולן שרק שלשום מילא את אצטדיון "בלומפילד" , ונענה לבקשתו של חברו, ניסן יחזקאל- מועדון הכדורגל, להשתייך לסגל של קבוצת מכבי "עמית" באר יעקב.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: אייל גולן עם נועם ששון-סגן ראש העיר וניסן יחזקאל- המנהל המקצועי של הקבוצה

בחמש השנים  האחרונות הספורט בבאר יעקב עבר מהפך של 180 מעלות, זאת מאז החל נועם ששון לשמש כיו"ר הנהלת המרכז הקהילתי,  לאחר בחירתו לתפקיד סגן ראש העיר בבאר יעקב. כבר בראשית כהונתו החל נועם ששון ליישם את  תוכנית החומש  באגף הספורט המקומי, תוכנית שהציג בפני ציבור התושבים  בערב הבחירות המוניציפליות בשנת 2018.

מיד בתום האימון הראשון שנערך כאמור אתמול, בהשתתפותם של 32 נבחנים, בירך נועם ששון את המעמד ואמר:

"היום אנו נמצאים בישורת האחרונה של יישום התוכנית כאשר מרבית אבני הדרך יושמו ויצאו מן הכח אל הפועל, לא עוד סיסמא והבטחות, אלא מציאות.

הערב אני נרגש וגאה, לפני דקות ספורות הסתיים אימון הבכורה לקבוצת הכדורגל  מכבי "עמית" באר יעקב,  על שמו של החייל הגיבור, עמית בן יגאל ז"ל,  קבוצת הבוגרים החדשה של העיר, שבעונת המשחקים 2023/24 הקבוצה תיקח חלק בליגהג'.

עיר מתפתחת בסדר גודל של באר יעקב, ראויה לקבוצת כדורגל עירונית  בחסות העירייה.

מנהל תחום הכדורגל בעיר, ניסן יחזקאל, עומל בשיא המרץ על החתמת שחקני רכש לקבוצה, היום הגיע אחד מהם,  הזמר אייל גולן, אליו יצטרפו עוד כוכבים בשבועות הקרובים.

אמשיך להפוך את הסיסמאות וההבטחות למציאות של העיר שלנו!"

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: