יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן: "מדינת ישראל צריכה להחזיר את החטופים עכשיו!"

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן, יצא מגדרו כדי להנעים את שהייתם של בני משפחותיהם של החטופים, שפקדו את באר יעקב כדי לשהות בה במשך הלילה הראשון בדרכם אל ביתו של ראש הממשלה בירושלים, כדי לבקש ממנו שיעשה הכל כדי שכל החטופים ישובו לביתם כמה שיותר מהר, וכך יתקיים הפסוק מספר ירמיהו: "ושבו בנים לגבולם!" פסוק המעטר את סמל העיר לוד השוכנת בשער המדינה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

ניסים גוזלן: "מדינת ישראל צריכה להחזיר את החטופים עכשיו!"

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן, יצא מגדרו כדי להנעים את שהייתם של בני משפחותיהם של החטופים, שפקדו את באר יעקב כדי לשהות בה במשך הלילה הראשון בדרכם אל ביתו של ראש הממשלה בירושלים, אליו ימשיכו לצעוד עד מוצאי שבת הקרוב, כדי לבקש ממנו שיעשה הכל כדי שכל החטופים ישובו לביתם כמה שיותר מהר, וכך יתקיים הפסוק מספר ירמיהו: "ושבו בנים לגבולם!" פסוק המעטר את סמל העיר לוד השוכנת בשער המדינה.

ניסים גוזלן, פרסם את הפוסט הבא, אתמול בלילה, לאחר המפגש עם בני משפחות החטופים:

"באר יעקב מחבקת את משפחות החטופים 

מי שלא היה אתמול בטוח שצפה או שמע. אתמול יצאה לדרך צעדת משפחות החטופים מתל אביב לירושלים.

לנקודת העצירה והלינה הראשונה נבחרה באר יעקב ובערב התקיימה עצרת לשחרור החטופים בשילוב מסיבת עיתונאים בשידור חי לחדשות מכל העולם.

זה היה ערב עוצמתי וטעון ברגשות. פגשתי את המשפחות וכמו שאומרים - באתי לחזק ויצאתי מחוזק.

אני רוצה להודות לכל העוסקים בהפקה.

בראש ובראשונה אני רוצה להודות לארבע נשים מיוחדות שבהתראה של יממה אחת בלבד, הרימו אירוח מאורגן למופת עם חשיבה עד הפרטים הקטנים. 
 
למנהלת הלשכה שלי נטלי צ'רכי מסורי שלא מוותרת על אף יוזמה, לאדוה קטייב רכזת המתנדבים המסורה של העירייה, לדורין שי שמובילה מכל הלב את מטה החטופים בבאר יעקב ולסיוון אהרוני התותחית שידה בלא מעט פרויקטים בעיר. 

תודה גדולה לסגני ג'קי גונגרדי, שי נפתלי, סיגי שמש וכל צוות אגף שפ"ע המסורים.

תודה ענקית לדניאל זדה, גיא שרעבי, אופיר עקיבא היקל"ר וכל צוות אגף ביטחון וחירום, השיטור העירוני, משטרת ישראל, מג"ב ואיחוד והצלה.

תודה ענקית לעשרות המתנדבים והמתנדבות שהגיעו, תלו דגלים בגשם, סידרו וארגנו את מקומות הלינה והאוכל, בישלו, אספו, הגישו, ניקו וליוו את המשפחות מרגע שהגיעו לבאר יעקב ועד הרגע שיצאו. 

תודה גם לצוותי בתי הספר והנהגות ההורים, לצוות ותלמידי נווה נחום על המעורבות החברתית, לתושבי ניר צבי שהיו שותפים מלאים לארגון, לבתי הספר בעיר שהגיעו לעודד והכינו שילוט. תודה  לבית הספר "אירוס" נס-ציונה, לבנות גרעין מלוד שהגיעו לעזור מכל הלב ותודה לצוות המתנ"ס שלנו.

כולי תקווה שהצועדים לא יצטרכו להגיע עד לירושלים אלא שנקבל בשורות טובות הרבה קודם.
שכל החטופים ישובו הבייתה בריאים ושלמים בהקדם, יחד עם כל חיילי צה"ל.

אני גאה להיות ראש העיר שלכם!!!

שיהיה לנו לילה שקט!" 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: