יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

....ובמקום הראשון בפסטיבל ירושלים, אופק סבג מבאר יעקב!!! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

....ובמקום הראשון בפסטיבל ירושלים, אופק סבג מבאר יעקב!!!

הסרט "כל הסימנים" - תסריט ובימוי של אופק סבג, זיכה את היוצרת במקום הראשון בפסטיבל ירושלים, במסגרת התחרות הצעירה ע״ש וים ון-ליר 2022 - התחרות מעניקה חשיפה לסרטי ביכורים של תלמידי מגמת קולנוע.  פרסי התחרות מוענקים בחסות קרן משפחת טד אריסון, ויויאן אוסטרובסקי וקרן משפחת אוסטורבסקי.

תיכון "עתיד נווה נחום" באר יעקב, זכה במקום הראשון בישראל בתחרות "מיזם השנה" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

תיכון "עתיד נווה נחום" באר יעקב, זכה במקום הראשון בישראל בתחרות "מיזם השנה"

ראש העיר ניסים גוזלן: "החינוך בבאר יעקב עולה מעלה מעלה, יש פרי לעמל הרב, יש הצלחות מרובות וגאווה גדולה כיאה לעיר העתיד של ישראל. מה יש לומר, חוץ מלהוריד את הכובע בפני התלמידים והצוות האלופים והאלופות שלנו וקדימה, ניו יורק מחכה לכם !!!"

פעילות מבורכת בקייטנות באר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

פעילות מבורכת בקייטנות באר יעקב

בשבועיים האחרונים התקיימו פעילויות הסברה של הרשות לבטיחות בדרכים בכל קייטנות היישוב. בהדרכת השוטרת שרה פרוז הילדים למדו ותרגלו חצייה בטיחותית, למדו כללים על רכיבה בטוחה על אופניים ונסיעה בטוחה ברכב, כמו כן הוסבר לילדים מהם המקומות הבטוחים למשחק.

מנהלי מרכזי צעירים במחוז מרכז, התארחו בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

מנהלי מרכזי צעירים במחוז מרכז, התארחו בבאר יעקב

איזה כיף שאירחנו במרכז הנוער והצעירים מפגש משמעותי של מנהלי מרכזי צעירים במחוז מרכז במפגש השתתפו ראש העיר, מר ניסים גוזלן, מנהל מחלקת הנוער והצעירים, מר יגאל זוהר ורכזת הצעירים, הגברת עינת מזרחי. מנהלי מחלקות הצעירים התרשמו מנפח הפעילות הגדול והמגוון שיש בבאר יעקב בתחומי ההשכלה, תעסוקה, מלגות, ייעוץ, הורות צעירה ועוד. בנוסף הם ראו את בנייתו של מרכז הצעירים הגדול שיהווה מרחב לכל צעיר וצעירה בבאר יעקב ויתן לכל אחד ואחת מהם לממש את הפוטנציאל שלהם. ראש העיר ניסים גוזלן בירך את האורחים וציין לשבח את פעילות המארחים שהקימו מחלקת נוער צעירים שמהווה את הכתובת לנוער ולצעירי הישוב.

יש לנו איירונמן והוא גר בבאר יעקב- אסף טאו סיים את התחרות ב-12 שעות ו-16 דקות!! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

יש לנו איירונמן והוא גר בבאר יעקב- אסף טאו סיים את התחרות ב-12 שעות ו-16 דקות!!

אסף טאו, תושב באר יעקב בן 45, נשוי לרביד ואב ל- 4 הוא איירונמן! אחרי חודשים ארוכים, שכללו 10 אימונים בשבוע - הגיע הרגע הגדול. התחרות התקיימה בשבוע שעבר בעיירה, קלנגפורט שבאוסטריה. למי שלא יודע - תחרות איירונמן כולל 3.8 קילומטר שחייה, 180 ק"מ רכיבה על אופניים ו- 42.2 ק"מ ריצה (מרתון). למרות תנאי מזג האוויר הקשים (32 מעלות חום) אסף סיים את התחרות ב- 12 שעות ו- 16 דקות. אסף מתאמן בקבוצת טריהארד בהנהלת גל תיכון.