יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

הוגש כתב אישום חמור נגד תושב באר יעקב שהכה רופאה לפני שבועיים - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

הוגש כתב אישום חמור נגד תושב באר יעקב שהכה רופאה לפני שבועיים

המשטרה סיימה חקירת תקיפה חמורה של רופאה בקופת חולים בבאר יעקב והבוקר בהתאם לממצאיה הוגש כתב אישום חמור נגד תושב באר יעקב. חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה של משטרת תחנת רמלה פתחו בחקירה, עם קבלת דיווח בדבר תקיפה חמורה של רופאה לפני כשבועיים בקופת חולים כללית בבאר יעקב. 

האריה והעכבר נפגשו בקניון באר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

האריה והעכבר נפגשו בקניון באר יעקב

עשרות רבות של ילדים מילאו את רחבת הקניון וחזו בהנאה רבה בהצגת הילדים "האריה והעכבר". שרון אדחוח, המנהלת החדשה של הספרייה אשר מארגנת את הצגות הילדים ביקשה להודות לצוות הספרניות ולהנהלת הקניות ומסרה כי במהלך הקיץ הספרייה תרבה בפעילויות לטובת ילדי ותושבי באר יעקב.

אסף פלג הוא המורה  החשוד כי ביצע מעשים מגונים בתלמידות בביה"ס בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

אסף פלג הוא המורה החשוד כי ביצע מעשים מגונים בתלמידות בביה"ס בבאר יעקב

ראש העיר ניסים גוזלן רואה בחומרה את הדברים וכועס על כך במילים אלה:  "היה כאן מחדל שמנסים לטאטא אותו ואני לא אתן לזה יד. ביה"ס, לאחר שנחשף לאירוע,  ביה"ס פשוט לא טיפל בזה. המורים לא קיבלו שום תמיכה ושום עזרה. יש כאן כישלון גדול של ביה"ס ויש כאן כישלון של המערכת שקרסה".

תיכון "עתיד נווה נחום" באר יעקב, העפילו לגמר - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

תיכון "עתיד נווה נחום" באר יעקב, העפילו לגמר

כבוד רב לתלמידי התיכון "עתיד נווה נחום" על שהגיעו למקום הראשון בתחרות חצי הגמר היוקרתית של יוניסטרים- נפטי בנושא יזמות צעירה. תלמידי כיתה י"א 1, בליווי מחנכם המסור בנצי רומי, פיתחו מיזם טכנולוגי שנקרא "עיניים לעיוור", מיזם שבעזרת טכנולוגיה מתקדמת מאפשר לעיוורים להתהלך ברחוב ללא מלווה, מקל, או כלב נחיה, מה שמאפשר לעיוור עצמאות בתנועה במרחב. בחודש הבא, בהיכל התרבות בת"א יתמודדו תלמידי עתיד נווה נחום בתחרות הגמר וכמובן שכל תושבי באר-יעקב מאחלים להם הצלחה רבה.

תעסוקה הולמת לכל דורש ביריד מיוחד - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

תעסוקה הולמת לכל דורש ביריד מיוחד

השבוע התקיים בקניון באר יעקב יריד תעסוקה יחיד במינו עבור בני נוער, צעירים ומבוגרים. עשרות חברות גדולות ומוכרות במשק השתתפו ביריד והציעו משרות לתושבי באר יעקב החל מגיל 16 ועד למבוגרים. את היריד ארגנו במשותף מח' נוער וצעירים, לשכת ראש העיר, שרות התעסוקה, רישוי עסקים והמשרד לשוויון חברתי. ראש העיר ביקש להודות לכל המארגנים ולקניון באר יעקב על אירוח לבבי של היריד אשר סיפק לרבים מהתושבים שהגיעו אפשרות תעסוקה הולמת.

חונכת פר"ח עם כלב נחייה, אימצה את כיתה א/3 מביה"ס אילן רמון בבאר יעקב למשך שנה - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חונכת פר"ח עם כלב נחייה, אימצה את כיתה א/3 מביה"ס אילן רמון בבאר יעקב למשך שנה

החונכת מפרוייקט פר"ח, כנרת דויקר-אברג'יל, הרואה את העולם באמצעות כלב נחייה, אימצה את כיתה א/3 מתחילת שנת הלימודים ועד לסיומה בימים הקרובים. ענת לוי, מנהלת ביה"ס, הודתה לכנרת בשמה ובשם התלמידים והמחנכת דפנה, על תרומתה החשובה והנהדרת לתלמידים.