יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

תוכנית "חמישי בשכונתי" ממשיכה לשמח את ילדי באר יעקב, אתמול עם  "יאללה דיסקו"בשכ' הרצל. - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

תוכנית "חמישי בשכונתי" ממשיכה לשמח את ילדי באר יעקב, אתמול עם "יאללה דיסקו"בשכ' הרצל.

נועם ששון, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המרכז הקהילתי בבאר יעקב, המשיך אתמול (חמישי) את התוכנית האומנותית "חמישי בשכונתי", הפעם בשכ' הרצל, עם מיכל אמדורסקי במופע: "יאללה דיסקו". "חמישי בשכונתי" תמשיך להתקיים בכל יום חמישי, בכל תקופת הקיץ.

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן: "אלימות - לא בעיר שלי!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ראש עיריית באר יעקב, ניסים גוזלן: "אלימות - לא בעיר שלי!"

על פי החשד תושב העיר, בשנות השלושים לחייו, הגיע אתמול (שלישי) אל סניף קופת החולים על מנת לקבל טיפול רפואי. אז, החל לנהוג בפראות במקום - ובשלב מסוים תקף את הרופאה בראשה עם מוט ברזל - ופצע אותה באורח בינוני. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו

באר יעקב, מיישוב קטן לפני 115 שנים לעיר העתיד במרכז הארץ - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

באר יעקב, מיישוב קטן לפני 115 שנים לעיר העתיד במרכז הארץ

בשנת 1907 הרב יעקב יצחקי רכש כ-200 חלקות ליד סרפנד, עבור היהודים הקווקזים. בתחילה נקראה המושבה "באר שלום" (תרגום מהערבית "ביר סאלם") אולם כבר עם הקמת המושבה נקראה "באר יעקב". כעבור 115 שנים, ראש העיר ניסים גוזלן, לאחר עבודה מאומצת במשך חמש השנים האחרונות, הצליח ראש העיר הנמרץ להשיג מ'רשות מקרקעי ישראל' ללא תשלום, 8 דונם של קרקע כדי להקים עליהם את בית העירייה החדש עם קומפלקס של תרבות ומסחר, כיאה לעיר העתיד אשר אלפי תושבים חדשים החליטו לעבור אליה בזכות יתרונותיה בכל התחומים.

תוכנית "חמישי בשכונתי" החלה אתמול עם  "אבא קדברא" בשכ' רמב"ם בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

תוכנית "חמישי בשכונתי" החלה אתמול עם "אבא קדברא" בשכ' רמב"ם בבאר יעקב

נועם ששון, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המרכז הקהילתי בבאר יעקב, פתח אתמול (חמישי) בשכ' רמב"ם, את התוכנית האומנותית "חמישי בשכונתי", אשר תתקיים בכל יום חמישי, בכל תקופת הקיץ. נועם ששון בישר את הבשורה המשמחת בפייסבוק, וגם כאן בהמשך, ביישומון "רמלודנט-באר יעקב:

החינוך בראש!  זו לא סיסמא, זו  דרך חיים! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

החינוך בראש!  זו לא סיסמא, זו דרך חיים!

מוטי פרנקו, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך בעיריית באר יעקב, פרסם בפייסבוק פוסט התומך במאבקם של כל המורים המעצבים את דורות העתיד של המדינה, כאשר השכר המשולם להם, רחוק מאוד מהשכר המשולם ברוב ארצות העולם. סייעות, גננות, מורות ומורים - זקוקים גם  לשכר הולם, אבל מעבר לכך,  להכרה בחשיבותם, ולכן עלינו לפעול להזנקת מעמד המחנכים והמחנכות בישראל.